İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ziraat Tüketici Ürün Paketi Kapsamında Herkese Tüketici Kredisi Fırsatı!

Acil nakit ihtiyaçlarında faydalanabileceğiniz, finansman sağlayabileceğiniz ihtiyaç kredisini Ziraat Bankası’ndan temin edebilirsiniz. Ziraat Bankası Tüketici Ürün Paketi kapsamında sunduğu dahilinde uygun faiz oranları ile sağlamaktadır.

Banka uzun vade süresi ile ödeme kolaylıkları da sunmaktadır. kapsamında faiz oranları aylık yüzde 1,90 seviyesinden başlamaktadır. Banka, müşterilerine geri ödemeleri için 36 aya kadar vade imkanı tanımaktadır.

Tüketici Kredisinde Ziraat Bankası’ndan Cazip Faiz Oranları!

Paketi dahilinde kullanılan tüketici kredisinin uygun faiz oranlı seçeneğinde banka kullanılan kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Paket kapsamında bulunan masraflı uyarınca uygulanan aylık yüzde 1,90’dır.

Ziraat Bankası Kredi ürün Paketi kapsamında kullanmak ve bahse konu faiz oranlarından faydalanmak için, banka bazı şartlar öngörmüştür. Söz konusu şartlar; Kredili Mevduat Hesabı, Bankkart Combo ve İnternet Bankacılığı bulunan veya yeni başvuruda bulunan müşterilerin, kredi kartı, BES (Bireysel Emeklilik) ve ödeme talimatı ürünlerinden asgari 2 tanesine sahip olması yahut yeni başvuru yapmış olması olarak belirlenmiştir. Ziraat Tüketici Ürün Paketi dahilinde bulunan kapsamında azami vade 36 ay olarak belirlenmiştir. 36 ay vadede müşteri özelinde ödeme planları oluşturulabilmektedir.

kapsamında müşterinin hayat sigortası yaptırmasını talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteriye ait olup, müşterinin yaşı ve cinsiyetine; sağlanan finansmanın miktarı, vadesi ve faiz oranına göre farklılık göstermektedir. Örneğin söz konusu kredi dahilin 35 yaşında erkek bir müşteri 36 ay vade ile 20 bin Türk Lirası kredi kullanmış ise yıllık takribi 50 Türk Lirası kadar poliçe bedeli ödeyecektir.

Ziraat Bankası Tüketici Ürün Paketi Kapsamında Kullanılan İhtiyaç Kredisi Örnek Hesaplama

Yukarıda bahsedilen koşullar altında, 20 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisini 36 ay vadede aylık yüzde 1,90 faiz oranında kullanan müşteri; her ay 820,34 Türk Lirası kredi taksiti geri ödemeleri yapacaktır. Kredi kullanımı esnasında 100 Türk Lirası kredi tahsis ücreti banka tarafından peşin olarak tahsil edilecektir. Bu örnekte kredinin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 31,5816 olarak tayin edilmiştir.

Ziraat Bankası’nın her daim krediye dair bütün koşulları (faiz, vade vb.) değiştirme, kredi ürününü tamamen kaldırma yetkisi bulunduğundan, kredi başvuruları Ziraat Bankası’na yapılırken güncel koşullarından teyit edilmesi zaruridir.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.