İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vakıfbank Tüketici Kredisi İle İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Vakıfbank müşterilerinin gereksinimlerine yönelik ürünleri hazırlamaya devam ediyor. Artan ihtiyaçlarınız için nakde ihtiyaç duyduğunuzda Vakıfbank dahilinde finansman sağlayabilirsiniz. Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi koşullarından faydalanarak, eğitimden sağlığa, tatilden evliliğe, mobilyadan beyaz eşyaya kadar tüm ihtiyaçlarınız için kredi kullanabilirsiniz. Vakıfbank tüketici kredisi hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi kapsamında 3 ile 36 ay arasındaki vadelerde finansman sağlamaktadır. Bahse konu dahilinde maksimum vade 36 ay olarak belirlenmiştir. Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi dahilinde kullanılan geri ödemeleri aylık eşit taksitlerle yapılabileceği gibi üç aylık taksitler ya da esnek taksit seçenekleri ile de yapılabilmektedir. Vakıfbank taksitli uyarınca uygulanan faiz oranı aylık yüzde 2,99’dur. Aylık yüzde 2,99 faiz oranı ile kredinizi kullanabilir uzun vadelerde sıkışmadan kredi geri ödemenizi yapabilirsiniz. Banka söz konusu tüketici kredisi koşullarına göre talep edilen meblağın binde 5’i kadar kredi tahsis bedeli tahsil etmektedir. Tahsil edilen kredi tahsis ücretine ek bir de BSMV (Banka Sigorta Muamele Vergisi) bulunmaktadır. BSMV miktarı kredi tahsis bedelinin yüzde 5’i kadardır. Yani 10 bin Türk Lirası olarak kullanılan kredi için 50 Türk Lirası kredi tahsis bedeli 2,5 Türk Lirası da BSMV bedeli tahsil edilmektedir.

kapsamında, ticari müşteriler hariç olmak kaydıyla, düzenli geliri olan müşterilere finansman sağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra istihbaratı olumlu olan kişiler ilgili ürününden faydalanabilmektedirler. Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi dahilinde banka müşteriden hayat sigortası talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteri özelinde farklılık göstermektedir. Banka ilgili kredi ürünü kapsamında teminat karşılığı kredi kullandırmaktadır.

Vakıfbank Taksitli Örnek Hesaplama 50.000 TL

koşullarından faydalanarak 50 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 2,99 faiz oranından faydalanacaktır. geri ödemelerini 36 ay vadede tamamlamak isteyen müşteri aylık eşit taksitler halinde kredi geri ödemesini yapacak ise taksit tutarı 2 bin 495,48 Türk Lirası olacaktır. Müşteri vade sonunda toplam 89 bin 837,11 Türk Lirası ödemiş olacaktır. Banka, söz konusu kredi kullanımı için 262,5 Türk Lirası kredi tahsis bedeli ve BSMV tahsil edecektir. Hayat sigortası bedeli müşteri özelinde farklılık gösterdiği için hesaplamaya dahil edilmemiştir.

Bir yorum

  1. […] Vakıfbank ihtiyaç kredisi koşullarından faydalanarak 50 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 2,99 faiz oranından faydalanacaktır. Kredi geri ödemelerini 36 ay vadede tamamlamak isteyen müşteri aylık eşit taksitler halinde kredi geri ödemesini yapacak ise taksit tutarı 2 bin 495,48 Türk Lirası olacaktır. Müşteri vade sonunda toplam 89 bin 837,11 Türk Lirası ödemiş olacaktır. Banka, söz konusu kredi kullanımı için 262,5 Türk Lirası kredi tahsis bedeli ve BSMV tahsil edecektir. Hayat sigortası bedeli müşteri özelinde farklılık gösterdiği için hesaplamaya dahil edilmemiştir. Vakıfbank Tüketici Kredisi İle İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.