İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vakıfbank KOBİdost Nakit Kredileri

Vakıfbank bireysel müşterilerine sunduğu finansman ihtiyaçlarının yanı sıra ticari müşterilerine de çok çeşitli finansman ürünleri tasarlamıştır. KOBİdost kredileri kapsamında küçük ve orta ölçekli işletmelere imkanı sunan Vakıfbank, müşteri özelinde faiz oranları, uygun vade seçenekleri ile KOBİ’lere her daim destek olmaktadır. Bu yazımızda KOBİdost kredileri kapsamında bulunan nakit ürünleri hakkında bilgi vermeyi amaçladık. Vakıfbank KOBİdost nakit kredileri hakkında detaylı bilgi yazının devamındadır.

Vakıfbank KOBİdost nakit krediler dahilinde pek çok çeşit ürünü bulunmaktadır.Küçük ve orta ölçekli işletmelerin nakit ihtiyaçlarını farkı biçimlerde finanse eden banka esnafa destek vererek ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır. Vakıfbank KOBİdost nakit kredi çeşitleri şu şekildedir.

Vakıfbank KOBİdost Nakit Çeşitleri

Vakıfbank KOBİdost İşletme İhtiyaç Kredileri

Vakıfbank KOBİdost işletme kapsamında kısa ve orta vadeli nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bahse konu uyarınca gelir akışına göre ödeme planı oluşturulabilmekte ve uygulanacak olan da müşteri özelinde farklılık göstermektedir.

Vakıfbank KOBİdost Plaka Kredileri

Vakıfbank KOBİdost plaka kredileri kapsamında şehir içi toplu taşıma yapan ve ilgili kooperatiflere üye olan minibüs, ticari taksi, özel halk otobüsü, servis aracı sahipleri finansman sağlayabilmektedirler. Vakıfbank plaka kredileri dahilinde araç bakım ve onarımı, hat bedeli ya da araç yenileme gibi ihtiyaçlar için finansman sağlanabilmektedir. Bahse konu ürünü ilk defa Vakıfbank tarafından tasarlanmıştır.

Vakıfbank KOBİdost İş Yeri Edindirme Kredileri

Vakıfbank iş yeri edindirme kredileri kapsamında uzun vade seçenekleri ile finansman sağlayabilir, dilediğiniz iş yerini satın alabilirsiniz.

Vakıfbank KOBİdost Ticari Araç Kredileri

Vakıfbank ticari araç krediler kapsamında sıfır ve ikinci el araç satın almak  için finansman sağlayabilirsiniz.

Vakıfbank KOBİdost Ticari Bankomat 7/24 Kredisi

Vakıfbank ticari bankomat 7/24 kredisi, şirketinizin vadesiz mevduat hesabı dahilinde yeterli bakiye olmadığı durumlarda nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir finansman hizmetidir.

Vakıfbank KOBİdost Rotatif Krediler

Vakıfbank rotatif krediler kısa vadeli nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz, piyasa koşullarına göre değişken olan finansman hizmetidir.

Vakıfbank KOBİdost Kredileri Kapsamındaki Diğer Krediler

Vakıfbank KOBİ kredi çeşitleri arasında; spot krediler, döviz kredileri, kredileri,çek/ senet karşılığı krediler, iskonto/ iştira kredileri ve enerji verimliliği kredileri bulunmaktadır. Size en uygun KOBİ kredisinden faydalanarak finansman sağlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.