Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Anasayfa / Finans Rehberim / Krediler / Vakıfbank 0 km Taşıt Kredisi İle 48 Aya Varan Vade İmkanı!

Vakıfbank 0 km Taşıt Kredisi İle 48 Aya Varan Vade İmkanı!

/
/
/
184 Gösterim

Vakıfbank müşterilerine özel kredi ürünleri sunmaktadır. Bankasının sunduğu bireysel krediler dahilinde konut kredisi ve ihtiyaç kredisinin yanı sıra taşıt kredisi de bulunmaktadır. Hem sıfır kilometre araçlara hem de ikinci el araç alımlarına finansman sağlayan banka uygun faiz oranları ve çok çeşitli ödeme seçenekleri ile müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmektedir. Bu yazımızda Vakıfbank 0 km taşıt kredisi hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Vakıfbank sıfır km taşıt kredisi kapsamında finansman sağlayarak beğendiğiniz arabaya sahip olabilirsiniz. Banka bahse konu kredi hizmeti dahilinde aracın bedeline göre finansman sağlanabilmektedir. kredisi kapsamında sağlanabilen maksimum kredi miktarı; aracın değerinin 100 bin Türk Lirasına kadar olan kısmının yüzde 70’i, 100 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın ise yüzde 50’si şeklindedir. Bir örnek ile açıklayacak olursak 150 bin Türk Liralık bir araç için, 100 bin Türk Lirasının yüzde 70’i 70 bin Türk Lirası, 50 bin Türk Liralık kısmın ise yüzde 50’si 25 bin Türk Lirası, toplamda 95 bin Türk Lirası finansman sağlanabilmektedir.

Özellikleri

Vakıfbank sıfır km taşıt kredisi dahilinde 48 aya varan vade imkanı sunmaktadır. 48 aya varan vadelerde kullandığınız kredinizin geri ödemelerini, gelirinize göre planlayarak rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Vakıfbank taşıt kredisi kapsamına maksimum 48 ay vadeye kadar yapacağınız ödeme planları şu şekilde olabilir:

  1. Aylık eşit taksitlerle ödeme,
  2. 3 aylık eşit taksitlerle ödeme,
  3. 3 ay ertelemeli ve aylık eşit taksitlerle ödeme,
  4. Değişken taksitli ödeme,
  5. Son taksit balon ödeme.

kapsamında 3 ay erteleme seçeneği de bulunmakta ve banka müşterilerine kolay ödeme fırsatları sunmaktadır. Banka bahse konu kredi hizmeti dahilinde aylık yüzde 2,08 faiz oranı uygulanmaktadır. Vakıfbank sıfır km araç kredisi uyarınca kefilsiz finansman sağlamaktadır. Lakin gerekli gördüğü durumlarda Vakıfbank kefil talep edebilmekte ve faiz oranını değiştirebilmektedir. Vakıfbank söz konu kredi hizmeti uyarınca kredi tahsis bedeli tahsil etmektedir. Kredi tahsis bedeli kullanılan finansman bedelinin binde 5’i kadardır. Daha detaylı bilgi almak ve Vakıfbank taşıt finansmanı koşullarından faydalanarak finansman sağlamak istiyorsanız Vakıfbank şubeleri, internet ve cep şubesinden, Vakıfbank telefon bankacılığından ve bankanın resmi internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank Yeni Yıl Kredisi İle 2019’a Eksiksiz Girebilirsiniz! başlıklı makalemizde qnb finansbank 2019, qnb finansbank yeni yıl kredi ve qnb finansbank yeni yıl kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yapışkan kenar çubuğunu etkinleştirmek için gereken bu div yüksekliği
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :