İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vakıfbank 0 km Taşıt Kredisi İle 48 Aya Varan Vade İmkanı!

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Vakıfbank müşterilerine özel ürünleri sunmaktadır. Bankasının sunduğu bireysel dahilinde konut kredisi ve ihtiyaç kredisinin yanı sıra taşıt kredisi de bulunmaktadır. Hem sıfır kilometre araçlara hem de ikinci el araç alımlarına finansman sağlayan banka uygun faiz oranları ve çok çeşitli ödeme seçenekleri ile müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmektedir. Bu yazımızda Vakıfbank 0 km taşıt kredisi hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Vakıfbank sıfır km taşıt kredisi kapsamında finansman sağlayarak beğendiğiniz arabaya sahip olabilirsiniz. Banka bahse konu hizmeti dahilinde aracın bedeline göre finansman sağlanabilmektedir. kredisi kapsamında sağlanabilen maksimum miktarı; aracın değerinin 100 bin Türk Lirasına kadar olan kısmının yüzde 70’i, 100 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın ise yüzde 50’si şeklindedir. Bir örnek ile açıklayacak olursak 150 bin Türk Liralık bir araç için, 100 bin Türk Lirasının yüzde 70’i 70 bin Türk Lirası, 50 bin Türk Liralık kısmın ise yüzde 50’si 25 bin Türk Lirası, toplamda 95 bin Türk Lirası finansman sağlanabilmektedir.

Kredisi Özellikleri

Vakıfbank sıfır km taşıt kredisi dahilinde 48 aya varan vade imkanı sunmaktadır. 48 aya varan vadelerde kullandığınız kredinizin geri ödemelerini, gelirinize göre planlayarak rahatlıkla ödeyebilirsiniz. kredisi kapsamına maksimum 48 ay vadeye kadar yapacağınız ödeme planları şu şekilde olabilir:

 1. Aylık eşit taksitlerle ödeme,
 2. 3 aylık eşit taksitlerle ödeme,
 3. 3 ay ertelemeli ve aylık eşit taksitlerle ödeme,
 4. Değişken taksitli ödeme,
 5. Son taksit balon ödeme.

Vakıfbank araç kredisi kapsamında 3 ay erteleme seçeneği de bulunmakta ve banka müşterilerine kolay ödeme fırsatları sunmaktadır. Banka bahse konu kredi hizmeti dahilinde aylık yüzde 2,08 uygulanmaktadır. Vakıfbank sıfır km araç kredisi uyarınca kefilsiz finansman sağlamaktadır. Lakin gerekli gördüğü durumlarda Vakıfbank talep edebilmekte ve faiz oranını değiştirebilmektedir. Vakıfbank söz konu kredi hizmeti uyarınca kredi tahsis bedeli tahsil etmektedir. Kredi tahsis bedeli kullanılan finansman bedelinin binde 5’i kadardır. Daha detaylı bilgi almak ve finansmanı koşullarından faydalanarak finansman sağlamak istiyorsanız Vakıfbank şubeleri, internet ve cep şubesinden, Vakıfbank telefon bankacılığından ve bankanın resmi internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.