Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Anasayfa / Finans Rehberim / Krediler / Vakıf Katılım’dan 0 Km ve 2. El Araçlara Taşıt Finansmanı

Vakıf Katılım’dan 0 Km ve 2. El Araçlara Taşıt Finansmanı

/
/
/
336 Gösterim

Vakıf Katılım Bankası katılım bankacılığı alanında faaliyet göstermektedir. Katılım bankacılığı prensiplerine uygun olarak kar payı ile finansman sağlayan Vakıf Katılım Bankası taşıt finansmanı ile de müşterilerinin hayallerindeki arabaya sahip olması için destek olmaktadır. Vakıf Katılım 0 km ve ikinci el araçlara taşıt finansmanı sunmakta, uygun kar oranı ve vade süresi ile müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.

Vakıf Katılım Bankası taşıt finansmanı koşulları dahilinde hem sıfır km hem de ikinci el araçlar için likidite imkanı bulunmaktadır. Vakıf Katılım taşıt finansmanı başvurusu yapmak için Vakıf Katılım şubelerine uğrayabilir ya da resmi internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz. Vakıf Katılım taşıt finansmanı kapsamında 36 aya varan vade imkanı sunmaktadır. Azami vade ilgili finansman uyarınca 36 ay olarak belirlenmiştir.

Banka bahse konu taşıt finansmanı dahilinde vade süresine göre farklılık gösteren kar oranları uygulamaktadır. Vakıf Katılım araç finansmanı kapsamında 12 aya kadar olan vadelerde kullanılan likiditelerde aylık yüzde 2,85 kar oranı; 12- 24 ay arası vadelerde aylık yüzde 2,90 kar oranı ve 24- 36 ay arası vadelerdeki finansman kullanımlarında ise aylık yüzde 2,95 kar oranı uygulamaktadır. Uygun kar oranları ile likidite sağlayarak istediğiniz araca sahip olabilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası taşıt finansmanı koşullarından faydalanarak likidite sağlamak isteyen müşterilerin belirlenen oranda peşinata sahip olmaları gerekmektedir. Bu peşinat oranı yüzde 30’dan başlamaktadır. Vakıf Katılım Bankası araç finansmanı dahilinde ikinci el araçlar için finansman sağlanacak ise aracın maksimum yaşı 5 olmalıdır. İlgili finansman ürünü uyarınca maksimum 5 yaşına kadar olan araçlar için likidite sağlanabilmektedir. Banka bahse konu finansman ürünü kapsamında finansman tahsis bedeli tahsil etmektedir. Finansman tahsis bedeli kullanılan likidite miktarının binde 5’i oranındadır.

Vakıf Katılım Bankası Taşıt Finansmanı Gerekli Belgeler

Vakıf Katılım Bankası taşıt finansmanı dahilinde başvuru için gerekli belgeler şu şekilde sıralanabilir:

  1. Başvuru formu
  2. Kimlik belgesi
  3. Gelir belgesi
  4. Sıfır km araçlar için aracın proforma faturası, ikinci el araçlar için ise ilgili aracın ruhsat belgesi
  5. Maksimum iki ay öncesine ait olan kişinin adına düzenlenmiş elektrik, su, vb. gibi bir fatura (gerekli görüldüğü durumda)

Banka gerekli gördüğü durumda kefil için de belgeler talep edebilir.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi İle İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin başlıklı makalemizde yapı kredi, yapı kredi ihtiyaç kredisi ve yapı kredi nakit hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yorumlar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yapışkan kenar çubuğunu etkinleştirmek için gereken bu div yüksekliği
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :