Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Anasayfa / Finans Rehberim / Krediler / Vakıf Katılım Bankası Tüketici Finansmanı

Vakıf Katılım Bankası Tüketici Finansmanı

/
/
/
255 Gösterim

Katılım bankacılığı alanında hizmet veren , müşterilerinin taleplerine yönelik ürünler hazırlamaktadır. Gerek satın almak istediğiniz bir konut için gerekse acil nakit ihtiyaçları için çeşitli finansman seçenekleri sunmaktadır. Bu yazımızda hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Düğün harcamalarınız, beyaz eşya, mobilya, televizyon, klima vb. gibi dayanıklı tüketim malları alımı, eğitim ve sağlık alanında gereksinim duyduğunuz likiditeyi finansmanı kapsamında temin edebilirsiniz. Vakıf Katılım Bankası tüketici finansmanı dahilinde piyasa koşullarına göre uygun kar oranı ve vade seçenekleri ile bütçenizi zorlamadan geri ödeyebileceğiniz finansmanı sağlamaktadır.

Vakıf Katılım Bankası Tüketici Finansmanı Azami Vade 36 Ay!

finansmanı koşullarına göre aylık yüzde 3,25 kar oranı uygulamaktadır. Aylık yüzde 3,25 kar oranı ile sağlayabileceğiniz likidite geri ödemelerini 36 aya varan vadelerde yapabilirsiniz. Bahse konu tüketici finansmanı kapsamında finansman geri ödemelerinin yapılacağı maksimum vade 36 ay olarak belirlenmiştir. Vakıf Katılım Bankası söz konusu finansman ürünü uyarınca finansman tahsis bedeli (dosya masrafı) talep etmektedir. Finansman tahsis bedeli talep edilen meblağın binde 5’i kadardır. sağlamak isteyen müşteriden kefil ya da ek belge talep etme, finansman başvurusunu serbest bir şekilde değerlendirme, uygun görmediği başvuruları reddetme hakkına sahiptir.

Vakıf Katılım Bankası Tüketici Finansmanı 10.000 TL Örnek Hesaplama

Bahse konu tüketici finansmanı koşullarından faydalanarak 10 bin Türk Lirası likidite sağlamak isteyen bir müşteri aylık yüzde 3,25 kar oranından faydalanacaktır. Finansman geri ödemelerini 36 ay vadede tamamlamak isteyen müşterinin aylık ödemesi gereken taksit tutarı 521,57 Türk Lirası kadardır. Vade sonunda ise müşteri toplam 18 bin 776,46 Türk Lirası kadar ödemiş olacaktır. Müşteri, söz konusu 10 bin Türk Liralık likidite kullanımı için 50 Türk Lirası finansman tahsis bedeli ödeyecektir. Kullanılan finansman tutarının yıllık maliyet oranı ise yüzde 58,92 olacaktır. Daha kısa vadelerde kullandığı finansmanın geri ödemesini yapmak isteyenler için finansmanın yıllık maliyet oranı belli oranda azalacaktır.

koşullarından faydalanarak likidite sağlamak isterseniz bankanın şubelerine uğrayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi Vakıf Katılım Bankası şubelerinden yahut bankanın resmi internet sitesinden edinilebilir.

Bir önceki yazımız olan Halk Bankası KOBİ'lere İstihdam Destek Kredisi başlıklı makalemizde halk bankası esnaf kredisi, halk bankası kobi ve halk bankası kobi kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yorumlar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yapışkan kenar çubuğunu etkinleştirmek için gereken bu div yüksekliği
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :