İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vakıf Katılım Bankası Tüketici Finansmanı

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Katılım bankacılığı alanında hizmet veren Vakıf Katılım Bankası, müşterilerinin taleplerine yönelik ürünler hazırlamaktadır. Gerek satın almak istediğiniz bir konut için gerekse acil nakit ihtiyaçları için Vakıf Katılım Bankası çeşitli finansman seçenekleri sunmaktadır. Bu yazımızda finansmanı hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Düğün harcamalarınız, beyaz eşya, mobilya, televizyon, klima vb. gibi dayanıklı tüketim malları alımı, eğitim ve sağlık alanında gereksinim duyduğunuz likiditeyi finansmanı kapsamında temin edebilirsiniz. finansmanı dahilinde piyasa koşullarına göre uygun kar oranı ve vade seçenekleri ile bütçenizi zorlamadan geri ödeyebileceğiniz finansmanı sağlamaktadır.

Finansmanı Azami Vade 36 Ay!

finansmanı koşullarına göre aylık yüzde 3,25 kar oranı uygulamaktadır. Aylık yüzde 3,25 kar oranı ile sağlayabileceğiniz geri ödemelerini 36 aya varan vadelerde yapabilirsiniz. Bahse konu tüketici finansmanı kapsamında finansman geri ödemelerinin yapılacağı maksimum vade 36 ay olarak belirlenmiştir. Vakıf Katılım Bankası söz konusu finansman ürünü uyarınca finansman tahsis bedeli (dosya masrafı) talep etmektedir. Finansman tahsis bedeli talep edilen meblağın binde 5’i kadardır. Vakıf Katılım Bankası finansman sağlamak isteyen müşteriden ya da ek belge talep etme, finansman başvurusunu serbest bir şekilde değerlendirme, uygun görmediği başvuruları reddetme hakkına sahiptir.

Finansmanı 10.000 TL Örnek Hesaplama

Bahse konu tüketici finansmanı koşullarından faydalanarak 10 bin Türk Lirası sağlamak isteyen bir müşteri aylık yüzde 3,25 kar oranından faydalanacaktır. Finansman geri ödemelerini 36 ay vadede tamamlamak isteyen müşterinin aylık ödemesi gereken taksit tutarı 521,57 Türk Lirası kadardır. Vade sonunda ise müşteri toplam 18 bin 776,46 Türk Lirası kadar ödemiş olacaktır. Müşteri, söz konusu 10 bin Türk Liralık likidite kullanımı için 50 Türk Lirası finansman tahsis bedeli ödeyecektir. Kullanılan finansman tutarının yıllık maliyet oranı ise yüzde 58,92 olacaktır. Daha kısa vadelerde kullandığı finansmanın geri ödemesini yapmak isteyenler için finansmanın yıllık maliyet oranı belli oranda azalacaktır.

Vakıf Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı koşullarından faydalanarak sağlamak isterseniz bankanın şubelerine uğrayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi Vakıf Katılım Bankası şubelerinden yahut bankanın resmi internet sitesinden edinilebilir.

Bir yorum

  1. […] Vakıf Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı koşullarından faydalanarak likidite sağlamak isterseniz bankanın şubelerine uğrayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi Vakıf Katılım Bankası şubelerinden yahut bankanın resmi internet sitesinden edinilebilir. Vakıf Katılım Bankası Tüketici Finansmanı […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.