İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Üniversite Öğrencilere Faizsiz Kredi Veren Kamu Bankaları

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Üniversite Öğrencilere Faizsiz Veren Kamu Bankaları

2017 yılının öğrencilere fayda sağlayacağı avantajlardan biri de faizsiz öğrenci kredisi altında bulunan avantajdır. Öğrencilerin eğitim hayatlarına daha kolay şekilde, okuyabilmeleri için gerekli tüm ihityaçlarını karşılayabilmeleri için bankalar bu şekilde imkanlar sağlamıştır.

Denizbank Öğrenci Faizsiz Kredisi

Lise ve üniversitede eğitim gören öğrenciler için, eğitimlerini kolaylaştırabilmek için Denizbank öğrenci kredisi kullanılıyor. Eğitimlerinin sonunda iş yerlerini açabilmeleri ve iş sahibi olabilmeleri için Denizbank banka öğrenci desteği sağlıyor. Deniz bank’ın verdiği kredinin vadesi 36 aydır. Faiz oranı ise oldukça düşüktür. Deniz bank’ın verdiği imkanlar ile en fazla 60.000 TL çekebilirsiniz. Faizi ise %0,5 oranında uygulanır.

Vakıfbank Faizsiz Öğrenci Kredisi

Vakıf bak da, öğrencilerin eğitimine destek vermek amacı ile imkanları sunmaktadır. Vade süresini 12 ay süre olarak belirleyen vakıfbank, ilkokuldan lise sona kadar olan giderlerini karşılamaktadır. 40.000 TL limiti koymuştur. Faizsiz kredi olmadığı söyleniyor, en iyi bilgilere internet şubesinden ya da 444 0 724 nolu numaradan ulaşabilirsiniz. Vakıf bank’ın karşıladığı bu giderleri, veliler de kullanabilir.

’ın Öğrencilere Desteği

ING Bank da, öğrencilerin giderlerini karşılamak maksadı ile sağlayan bankalardan biridir. Maksimum tutarı 50.000 TL olarak belirlemiştir. Maksimum vade süresi de 36 aydır. Düzenli bir şekilde geliri olan öğrenci velilerine bu kredi sağlanmaktadır. Velilerin kullanımı,öğrenci bakımını üstlenen kişiler için uygun bir öğrenci destek kredisi alanındadır.

İş Bankası’ndan Öğrenciye Destek

İş bankası’da eğitim ve öğretim hayatına maddi destek sağlamak, öğrencilerin daha kolay eğitim süreci geçirmeleri için sağlayan bankalardan biridir. Okul ücretlerini, giderlerini gösteren belgelere dayanarak belli bir miktarda kredi veriyor. 36 aya kadar vade süresi mevcuttur.

PLAY KART İle Öğrencilere ’den Destek

Play Kart adı altıda bankasının öğrencilere verdiği maddi desteklerden biridir. Bu kartı kullanan öğrenciler, world dünyasının tüm kampanyalarından faydalanma hakkına sahiptir. Öğrenciler yaptıkları tüm alış verişlerden puan kazanırlar. Bu kart ile seçili bankalarda karta özel indirim de kazanabilirler.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.