İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Turkish Bank Bireysel İhtiyaç Kredisi İle İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

müşterilerin taleplerine yönelik ürünler tasarlamaktadır. Banka kartlarından kartlarına, ticari kredilerden bireysel kredi ürünlerine kadar geniş bir skalada hizmet veren banka bireysel ile de müşterilerine finansman imkanı sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz nakdi Turkish Bank bireysel ihtiyaç kredisi kapsamında sağlayabilir gereksinimlerinizi ertelemekten kurulabilirsiniz.

dahilinde eğitim, sağlık gibi elzem ihtiyaçlarınız için finansman sağlayabileceğiniz gibi beyaz eşya, mobilya, düğün, tatil, vb. gibi harcamalarınız için gerekli olan nakdi de bahse konu kredi ürünü dahilinde sağlayabilirsiniz. kapsamında 36 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır. Kredi uyarınca belirlenen maksimum vade 36 aydır. Banka söz konusu kredi hizmeti koşullarına dahilinde kredi geri ödemelerinin yapılacağı vade süresine göre farklılık gösteren faiz oranları uygulamaktadır.

Turkish Bank kapsamında 18 ay vadeye kadar olan kredi kullanımlarında aylık yüzde 2,80 , 18- 36 ay arası vadelerde ise aylık yüzde 3,00 faiz oranı uygulamaktadır. Banka bahse konu kredi hizmeti uyarınca kredi tahsis bedeli tahsil etmektedir. Kredi tahsis bedeli (dosya masrafı) kullanılan kredi tutarının binde 5’i kadardır.

Turkish Bank İhtiyaç Kredisi Gerekli Belgeler

Turkish Bank tüketici kredisi dahilinde finansman sağlamak için başvurunuzu Turkish Bank şubelerinden yapabilirsiniz. Turkish Bank sırasında müşteriden bazı belgeler talep etmektedir. Bu gerekli belgeler şu şekilde sıralanabilir.

 1. Kimlik Belgesi (ehliyet, pasaport, nüfus cüzdanı, vb.)
 2. Gelir Belgesi
 3. Son döneme ait olan ve şahsın adına düzenlenmiş bir fatura (elektrik, doğalgaz, vb.)

Turkish Bank İhtiyaç Kredisi Örnek Hesaplama 10.000 TL

Turkish Bank ihtiyaç kredisi koşullarından faydalanarak 10 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri, 12 ay vadede kredi geri ödemelerini tamamlamak istediği takdirde aylık yüzde 2,80 faiz oranından faydalanacaktır. Bu durumda müşterinin ödeyeceği aylık taksit miktarı bin 26,33 Türk Lirası olacaktır. Vade sonunda toplam ödenen meblağ 12 bin 316 Türk Lirası olacaktır.

Müşteri söz konusu kredi tutarını 36 ay vade ile kullandığında aylık yüzde 3 faiz oranından yararlanacaktır. Bu durumda müşterinin aylık taksitleri 500 Türk Lirası kadar (499,95 TL) olacaktır. 36 ay vade sonunda ise 17 bin 998,29 Türk Lirası ödemiş olacaktır. Banka vade farkı gözetmeksizin 10 bin Türk Lirası finansman için 50 Türk Lirası dosya masrafı tahsil edecektir.

İlk yorum yapan siz olun

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Mission News Theme by Compete Themes.