İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tüm Borçları Tek Bankada Toplama Kredisi  

Son güncelleme tarihi Kasım 3, 2020

Tüm Borçları Tek Bankada Toplama Kredisi 2017 yılının alanında yine büyük avantajlar sağlayan tek bankada tüm piyasası ön plandadır. Temel prensip, tüm kredilerinizi transfer yardımı ile tek bankada topluyorsunuz.

Borçlar Tek Bankada

Farklı bankalardan çektiğiniz kredilerini tek banka latında toplamak bazı ihtiyaç sahipleri için avantajlıdır.

Her banka için tek tek kontrol etmek ve ödemenin zorluğu için bu yöntem avantaj sağlar. Transfer edeceğiniz , sizlere farklı farklı yöntemler uygulatabilir. Bu nedenle de için bilgi almanız gerekir.

Tüm borçlarınızı bir araya getirmek ve hepsini aynı bankada ödemek için istediğiniz bankaya başvurabilirsiniz.

Diyelim ki, bir banka seçtiniz ve bankaya kredilerinizi toplamak istediğinize dair bilgi verdiniz.

Bankanız, gerçekten tüm borcunuzu ödeyeceğinizin garantisini isteyecektir. Bu nedenle, bir banka eft yapmanız halinde sizin yerinize banka borçlarınızı ödemeyi teklif edebilir.

Bunun gibi daha birçok farklı seçenek sunabilir. Toplamak istediğiniz bankaya, güven verebilmeniz için EFT talimatını vereceğinizi söylemeniz gerekir.

Kredisi onaylanan herkesin kullanacağı bir tekliftir bu.

Mesela, aylık olarak kredi taksidinizin miktarı belirlenebilir ve belgelenir. Gelirinizin yaklaşık yarısını geçmiyor ise bu miktar, ayrı bir kredi çekerek tek bir borca indirebilirsiniz.

EFT talimatı verdiğiniz bir banka, sizin adınıza tüm bankalara olan borcunuzu ödeyecektir. Fakat bunun için de ayrı bir miktar ücret talep edebilir.

Borçların Transferi İçin Kredi

Tüm kredi borçlarınızı, ayrı ayrı bankalardan toplayarak bir banka üzerinde toplamanız kredileri mevcuttur.

Örneğin, Garanti Bankası borç transferi yapmaktadır. Aynı şekilde Finansbank, Denizbank, TEB, Akbank gibi bankalar da borç transferi yapabilmektedir.

Tüm borç kredisi sağlayan bankalar hakkında bilgilere, online siteleri üzerinden ya da telefon bankacılığı ile ulaşabilirsiniz.

Ayrı ayrı bankalardaki borç kredilerinizi tek bir banka altında toplamak istediğinize dair belgeler ve formlar doldurmanız sonucunda, bankanızın size söyleyeceği ve sunacağı yöntemler ile tek bir bankada işlem yapmaya devam edebilirsiniz.

Ayrıca bir kredi çekerek de bu isteğinizi, bankaya ihtiyaç duymadan giderebilir, daha kolay şekilde ödeme yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

    Mission News Theme by Compete Themes.