İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TEB ve PTT Ortaklığında Masrafsız İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve PTT ortaklığında geliştirilen ürünü olan TEB JET Kredi, PTT iş yerlerinden emekli maaşını alan vatandaşa masrafsız ihtiyaç kredisi olanağı sunuyor. Emekli vatandaşın sadece nüfus cüzdanı ile başvurusunu kolayca yapabildiği ihtiyaç kredisinde dosya masrafı yok.

TEB ve PTT tarafından düzenlenen kampanyası uyarınca emekli müşterilere aylık yüzde 2,89 faiz oranından başlayan seviyede olanağı sağlanmaktadır. Faiz oranı, müşterinin talep ettiği kredi miktarına göre değişmektedir. Kredi meblağı yükseldikçe faiz oranı azalmaktadır. 20 bin Türk Lirası ile 40 bin Türk Lirası kredi tutarları için faiz oranı aylık yüzde 2,89’dur. 8 bin Türk Lirası ile 20 bin Türk Lirası aralığındaki finansmanlar için faiz oranı aylık yüzde 3,09 noktasına çıkmaktadır. 2 bin 500 Türk Lirası ile 8 bin Türk Lirası yelpazesindeki nakit talepleri için faiz oranı aylık yüzde 3,19’dur. Masrafsız dahilinde müşterilerin tercih ettiği vade dilimine göre faiz oranları farklılık arz etmemektedir.

Masrafsız İhtiyaç Kredisi Örnek Hesaplama!

TEB ve PTT işbirliği ile sunulan masrafsız Jet Kredi uyarınca kullanılabilecek asgari miktarı 2 bin 500 Türk Lirası, azami kredi miktarı ise 40 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Kredi dahilinde asgari vade 3 ay ve azami vade 36 ay olarak tayin edilmekle birlikte, kredi kullanacak müşterinin yaşı 70’i aşmamalıdır.

Masrafsız ihtiyaç kredisi kapsamında 3 bin Türk Lirası edinen ve edindiği krediyi 36 ay vade ile geri ödemek isteyen müşteri; geri ödemelerinde aylık takribi 154,90 Türk Lirası taksit ödemesi yapacaktır.

Dosya masrafı olmayan uyarınca müşterinin 5 bin Türk Lirası kredi edinmek istemesi ve edindiği likiditeyi 36 ay vade ile geri ödemeyi talep etmesi durumunda; bankaya aylık geri ödeme meblağı 258,17 Türk Lirası taksitler halinde olacaktır.

Kredi tahsis ücreti alınmayan uyarınca müşterinin 20 bin Türk Lirası nakit talep etmesi ve bu meblağı yine 36 ay vadede geri ödemeyi talep etmesi durumunda, yapacağı aylık geri ödemelerin taksitlerinin tutarı yaklaşık 981,15 Türk Lirası düzeyinde olacaktır. Bahse konu kredi olanağı hem TEB şubelerinden hem de PTT iş yerlerinden sağlanabilmektedir. Ayrıca kredinin geri ödemeleri de aynı kanallar üzerinden kolayca gerçekleştirilebilmektedir. kapsamında sigorta tutarları müşterilere yansıtılmaktadır.

Bir yorum

  1. […] Kredi tahsis ücreti alınmayan Jet Kredi uyarınca müşterinin 20 bin Türk Lirası nakit talep etmesi ve bu meblağı yine 36 ay vadede geri ödemeyi talep etmesi durumunda, yapacağı aylık geri ödemelerin taksitlerinin tutarı yaklaşık 981,15 Türk Lirası düzeyinde olacaktır. Bahse konu kredi olanağı hem TEB şubelerinden hem de PTT iş yerlerinden sağlanabilmektedir. Ayrıca kredinin geri ödemeleri de aynı kanallar üzerinden kolayca gerçekleştirilebilmektedir. Krediler kapsamında sigorta tutarları müşterilere yansıtılmaktadır. TEB ve PTT Ortaklığında Masrafsız İhtiyaç Kredisi Fırsatı […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.