İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TEB Taşıt Kredisi İle Hem 0 Km Hem İkinci El Araç Satın Alabilirsiniz!

Türk Ekonomi Bankası müşterilerinin taleplerine yönelik finansman ürünleri hazırlamaktadır. Türk Ekonomi Bankası taşıt kredisi de bu hizmetinden bir tanesidir. kapsamında sıfır km ya da ikinci el araç sahibi olmak isteyen müşteriler sağlayabilmektedir. ile hem 0 km hem ikinci el araç satın alabilirsiniz başlıklı yazımızda bahse konu finansman hizmeti hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Beğendiğiniz aracı satın almak için TEB sıfır km ve ikinci el taşıt kredisi dahilinde finansman sağlayabilirsiniz. TEB taşıt kredisi kapsamına uygun faiz oranları ve avantajlı koşullarla imkanı sunulmaktadır. Banka bahse konu hizmeti uyarınca 48 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır. TEB taşıt kredisi azami vade 48 ay olarak belirlenmiştir.

TEB Sıfır Km ve İkinci el taşıt Kredisi Özellikleri

TEB taşıt kredisi faiz oranı aylık yüzde 2,65 olarak belirlenmiştir. dahilinde uygulanan faiz oranı sıfır km ve ikinci el taşıtlar için farklılık göstermemektedir. Ayrıca tüm vadelerde de  faiz oranı aylık yüzde 2,65 olarak uygulanmaktadır.Banka bahse konut taşıt kredisi kapsamında ticari taşıtlar içinde finansman sağlayabilmektedir. TEB taşıt kredisi koşularına göre kullanılan finansman tutarının binde 5’i oranında tahsis bedeli tahsil edilmektedir. Kredi tahsis bedeli kredi kullanımı sırasında ve tek seferliğe mahsus olmak üzere tahsil edilmektedir. TEB sıfır km ve ikinci el taşıt kredisi uyarınca müşteriden hayat sigortası talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteri özelinde farklılık göstermektedir. Talebiniz dahilinde TEB “benim araban sigortası” ile hem sizi hem de aracınızı güvence altına alabilmektedir.

TEB Sıfır Km ve İkinci El Taşı Kredisi Örnek Hesaplama 50.000 TL

Türk Ekonomi Bankası sıfır km ve ikinci el taşıt kredisi koşullarından faydalanarak satın almak istediği sıfır km bir araç için 50 bir Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 2,65 faiz oranından faydalanacaktır. Müşteri geri ödemelerini 36 ay vadede tamamlamak istediği takdirde aylık taksit tutarı 2 bin 352,11 Türk Lirası olacaktır. Müşteri vade sonunda toplam 84 bin 676,11 Türk Lirası kredi ödemesi yapmış olacaktır. Banka kullanılan 50 bin Türk Lirası için 250 Türk Lirası kredi tahsis bedeli tahsil edecektir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteri özelinde farklılık gösterdiği için hesaplanmamıştır. 

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.