İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TEB Tarım Girişimcilerine Kredi Veriyor!

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Kendi işini kurmak, kendi projenle para kazanmaya başlamak fevkalade bir durum lakin mali olarak zor elbette. Müşterilerinin ve ekonominin gereksinimlerini göz önünde bulundurarak ürünleri hazırlayan banka tarım girişimcilerine yönelik de bir kredi ürünü sunmaktadır. girişimcileri için imkanları sunmakta ve bununla birlikte kolaylık sağlamaktadır.

alanında üretime yönelik faaliyet gösteren ve en fazla bir yıl önce kurulmuş olan işletmenin finansman ihtiyacı için olanağı sunmaktadır. Ürün kapsamında kredilendirme süreçleri girişimci özelinde ayarlanmaktadır. girişimcilerine özel kredi hizmeti dahilinde iş fikrinin bulundurduğu potansiyele, iş planı ve nakit akış değerlendirmesine göre finansman sağlamaktadır. Finansman sağlanıp sağlanmaması konusunda girişimcilerin mali durumuna pek önem arz etmemektedir.

Girişimcileri İçin Hizmeti Dahilindeki Ürünler

Taksitli Ticari

TEB taksitli ticari kredi öncelikle yatırım ihtiyaçları olmak üzere işletmenin her türlü ihtiyacı için kullanılabilmektedir. 100 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlanabilmektedir. Sağlanan finansman 50 bin Türk Lirası’na kadar ise teminatsız (bazen istenebilir), 50- 100 bin Türk Lirası’na kadar ise teminatlı olacak şekilde kullanılabilmektedir. Söz konusu taksitli ticari kredi kapsamında azami vade 36 ay olarak belirlenmiştir.

KGF Teminatlı Tarım Girişimci Kredisi

KGF teminatlı tarım girişimci kredisi, TEB ile KGF iş birliği ile 250 bin Türk Lirası’na kadar sağlanan finansmandır. Söz konusu kredi, tarım sektöründe faaliyet gösterecek olan işletmelere sağlanmaktadır. TEB ile KGF iş birliği ile hazırlanan bu kredi TEMİNATSIZ’dır. Bahse konu tarım girişimcilerine verilen kredi kapsamında projenin konusuna göre azami 250 bin Türk Lirası finansman sağlanabilmektedir. Kredi geri ödemelerinin yapılabileceği maksimum vade ise 60 ay olarak belirlenmiştir.

* Taksitli ticari kredi ve KGF teminatlı kredi geri ödemeleri her ay eşit taksitle yapılabileceği gibi firmanın nakit akışına göre ödeme planı da oluşturabilmektedir. Ayrıca 3, 6, 9, 12 ay geri ödemesiz dönem ardından da taksitle ödeme yapabilme imkanı bulunmaktadır.

Girişimci Hizmet Paketi

TEB de hesap açan tarım girişimcileri “6 ay boyunca 30 adet EFT, 30 adet havale, hesap kesim ücreti; 12 ay boyunca sınırsız şirket kredi kartı aidatı; 1 ay boyunca 1 adet pratik haberciye” 15 Türk Lirası karşılığında sahip olabilirler.

Bir yorum

  1. […] TEB de hesap açan tarım girişimcileri “6 ay boyunca 30 adet EFT, 30 adet havale, hesap kesim ücreti; 12 ay boyunca sınırsız şirket kredi kartı aidatı; 1 ay boyunca 1 adet pratik haberciye” 15 Türk Lirası karşılığında sahip olabilirler. TEB Tarım Girişimcilerine Kredi Veriyor! […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.