Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Anasayfa / Finans Rehberim / Krediler / TEB Konut Kredisi Ürünleri

TEB Konut Kredisi Ürünleri

/
/
/
276 Gösterim

Konut sahibi olmak, hayallerinizdeki evde oturup kira öder gibi taksit ödemek istiyorsanız fırsatından faydalanabilirsiniz. Türk Ekonomi Bankası avantajlı koşullar ve vadeler ile bir ev sahibi olmak isteyen müşterilerine finansman sağlamaktadır. TEB konut kredisi ürünleri hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Müşterilerinin ev hayallerinin gerçekleşmesi için destek veren TEB, çeşitli konut kredisi ürünleri sunmaktadır. TEB konut kredisi kapsamında ara ödemeli, esnek ödemeli, eşit taksitle ödemeli, vb. gibi konut finansmanı çeşitleri bulunmaktadır. Bahse konu finansman ürünü uyarınca gelirinize göre istediğiniz konut kredisi ürününü seçebilir ve finansman sağlayabilirsiniz.

TEB konut kredisi koşullarına göre maksimum vade 120 ay olarak belirlenmiştir. 120 aya kadar olan vadeler ile kullandığınız finansmanı rahatlıkla ödeyebilirsiniz. TEB konut kredisi kapsamında uygulanan faiz oranı aylık yüzde 2,58’dir. Kredi dahilinde uygulanan faiz oranı müşteri özelinde ve ödeme planına göre farklılık gösterebilmektedir. TEB konut kredisi koşullarına göre kullanılabilecek maksimum kredi oranı yüzde 75’tir. Söz konusu kredi kapsamında krediye konu olan konutun ekspertiz değerinin yüzde 75’i kadar finansman sağlanabilmektedir.

TEB Konut Kredisi Ürünleri

Türk Ekonomi Bankası konut kredisi dahilinde müşterilerin gelirlerine ve talep ettikleri ödeme planlarına göre konut kredisi ürünleri tasarlamıştır. TEB konut kredisi çeşitleri şu şekilde sıralanabilir.

 1. TEB her şey dahil konut kredisi
 2. TEB al kirala konut kredisi
 3. TEB esnek kademeli konut kredisi
 4. TEB yüzde yüz konut kredisi
 5. TEB anapara ödemeli konut kredisi
 6. TEB dönem ödemeli konut kredisi
 7. TEB kademeli azaltan konut kredisi
 8. TEB kademeli artan konut kredisi
 9. TEB indirimli konut kredisi
 10. TEB ara ödemeli konut kredisi
 11. TEB molalı konut kredisi

TEB Konut Kredisi Örnek Hesaplama 100.000 TL

TEB konut kredisi hizmetinden faydalanarak satın almak istediği ev için 100 bin Türk Lirası finansman sağlamak isteyen müşteri aylık yüzde 2,58 faiz oranından faydalanacaktır. Kredi geri ödemelerini 120 ay vadede ve aylık eşit taksitlerle tamamlamak isteyen müşteri aylık 2 bin 707,36 Türk Liralık taksitler ödeyecektir. Vade sonunda müşteri toplam 324 bin 880,48 Türk Lirası ödemiş olacaktır. Banka 500 Türk Lirası kredi tahsis bedeli tahsil edecektir.

Bir önceki yazımız olan Turkish Bank Bireysel İhtiyaç Kredisi İle İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin başlıklı makalemizde turkish bank, turkish bank ihtiyaç kredisi ve turkish bank kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yapışkan kenar çubuğunu etkinleştirmek için gereken bu div yüksekliği
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :