İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TEB Aidatsız Kredi Kartı ve TEB Öğrenci Kredi Kartı

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

TEB müşterilerine özel tasarladığı kredi kartları ile kolay ve avantajlı alışveriş imkanı sunuyor. TEB kadınlara özel kredi kartı, doktorlara özel kredi kartı, platin ve daha pek çok kredi kartı ürünü ile hizmet vermektedir. En çok talep gören kartlardan olan ve TEB hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

TEB Aidatsı Sade Kart Özellikleri

TEB yıllık kart ücreti olmayan Sade Kart’tır. Sade kart ile pek çok avantajdan ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. Sade Kart ile yurt içinde  Visa ve Mastercard logosu bulunan işyerlerinden peşin alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığınız harcamaları alışverişinizin ardından 12 aya kadar taksitlendirebilir aynı zamanda da taksit süresini öteleyebilirsiniz. Yani bugün alışveriş yapıp bir ay, iki ay ya da üç ay sonra ödeyebilirsiniz.

Sade Kart dahilinde Visa ve Mastercard logolu yurt içi ATM’lerden nakit çekim yapabilirsiniz. TEB yıllık ücreti olmayan Sade Kart dahilinde hafta içi 100 Türk Lirası alışveriş yaptığınızda hafta sonu tiyatro ve sinema biletlerini yüzde 50 indirimli alabilirsiniz. TEB Sade Kart ile yurt dışında ve yurt dışı kaynaklı e-ticaret sitelerinden alışveriş yapılamamaktadır. Ayrıca yurt dışındaki ATM’lerden nakit çekim yapılamamaktadır.

TEB ÜniversiTEB Bonus Card Özellikleri

TEB genç ÜniversiTEB Bonus ile taksitli ve bedava alışveriş yapabilirsiniz. Gençlere özel kredi kartı TEB ÜniversiTEB Bonus Card ile tüm bonus üye iş yerlerlerinden taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Bu alışverişlerinizden bol bol bonus puan kazanabilir kazandığınız bu puanlar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. Gençlere sunduğu avantajlarla hayatı kolaylaştıran TEB ÜniversiTEB Bonus Card ile kampanyaları takip ederek ekstra bonus ve ekstra bedava harcama fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

TEB öğrenciye ÜniversiTEB Bonus ile istediğiniz adrese hediye çiçek, konser bileti, uçak bileti gönderebilirsiniz. Üstelik bu hizmet için gönderim ücreti ödemeniz de gerekmemektedir. ÜniversiTEB Bonus’un bu özelliğinden faydalanmak için 0850 200 0 666 numarasını aramanız yeterlidir. Yine aynı numarayı arayarak acil durumlarınızda çekici, çilingir, camcı çağırabilirsiniz. TEB genç kredi kartı ÜniversiTEB Bonus dahilinde 0850 200 0 666’yı arayıp; biriktirdiğiniz bonuslarınız ile Seyahat Hattı’nı kullanarak uçak bileti alabilir, araç kiralayabilir, otel reservasyonlarınızda kullanabilirsiniz. TEB ÜniversiTEB başvurusu için TEB şubelerine uğrayabilir ya da TEB resmi internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

Bir yorum

  1. […] TEB öğrenciye kredi kartı ÜniversiTEB Bonus ile istediğiniz adrese hediye çiçek, konser bileti, uçak bileti gönderebilirsiniz. Üstelik bu hizmet için gönderim ücreti ödemeniz de gerekmemektedir. ÜniversiTEB Bonus’un bu özelliğinden faydalanmak için 0850 200 0 666 numarasını aramanız yeterlidir. Yine aynı numarayı arayarak acil durumlarınızda çekici, çilingir, camcı çağırabilirsiniz. TEB genç kredi kartı ÜniversiTEB Bonus dahilinde 0850 200 0 666’yı arayıp; biriktirdiğiniz bonuslarınız ile Seyahat Hattı’nı kullanarak uçak bileti alabilir, araç kiralayabilir, otel reservasyonlarınızda kullanabilirsiniz. TEB öğrenci kredi kartı ÜniversiTEB başvurusu için TEB şubelerine uğrayabilir ya da TEB resmi internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz. TEB Aidatsız Kredi Kartı ve TEB Öğrenci Kredi Kartı […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.