İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Taşıt ve Tekne Kredisi İmkanı Turkish Bank’tan!

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Turkish Bank, taşıt ve tekne almak isteyen vatandaşlar için cazip oranlarla olanağı sunmaktadır. Üstelik Turkish Bank; sadece sıfır araç ve sıfır tekne alımları için değil aynı zamanda ikinci el alımlar için de müşterilerine finansman olanağı tanımaktadır.

kredilerinden faydalanarak taşıt ya da tekne satın almak isteyen müşteriler için, alacakları taşıt yahut tekne ister sıfır kilometre olsun isterse ikinci el olsun aynı sunulmaktadır.

Tekne Kredisi Kapsamında Azami Vade 3 Yıl!

Sıfır kilometre veya ikinci el taşıt almak isteyen ve bahse konu satın alım için banka kredisinden yararlanmak isteyen müşteriler için tarafından azami 36 ay vadeli olmak üzere ve tekne kredisi sunulmaktadır. Müşterinin kullandığı taşıt kredisinin veya tekne kredisinin vadesine göre tabi olacağı değişiklik göstermemektedir. Minimum 1 yıl vade tercih edilebilen bahse konu kredilerde maksimum 3 yıl vade ile finansman desteği sağlanabilmektedir. 1 yıla kadar olan için faiz oranı aylık yüzde 2 noktasında sabittir. 1 yıldan 3 yıla kadar olan vadeler için  faiz  oranı ise sabit aylık yüzde 2,05 seviyesindedir.

Tekne kredisi kapsamında kullanarak tekne sahibi olmak isteyen müşterilere banka azami 400 bin Türk Lirası maddi destek sağlayabileceğini deklare etmiştir. Ayrıca bu tutar, alınacak teknenin ekspertiz değerinin yarını da geçemeyecektir.

’tan taşıt alımı için kredi kullanan bir müşteri, bankanın uyguladığı binde 5 oranında kredi tahsis ücretini ayrıca ödemek durumundadır. Bu bağlamda 40 bin Türk Lirası kredi kullanımı için banka tarafından müşteriye 200 Türk Lirası dosya masrafı yansıtılacaktır. Bununla birlikte krediye konu araç için tanımlanacak olan rehin tesisi için gereken rehin tesis işlem ücreti de müşteriden tahsil edilecek bir diğer meblağdır. Kredi borcunun sona ermesinin akabinde bahse konu rehin kaldırılabilecektir.

Turkish Bank, bahse konu kredinin özelliklerini değiştirebileceği gibi tümüyle krediyi kaldırabileceğini de deklare etmiştir. Kredi edinmeden önce nihai bilgi şubeleri ile görüşülerek edinilebileceği gibi bankanın 0 (212) 373 73 73 numaralı müşteri hizmetlerinden de bilgi alınabilmektedir.

Bir yorum

  1. […] Turkish Bank, bahse konu kredinin özelliklerini değiştirebileceği gibi tümüyle krediyi kaldırabileceğini de deklare etmiştir. Kredi edinmeden önce nihai bilgi Turkish Bank şubeleri ile görüşülerek edinilebileceği gibi bankanın 0 (212) 373 73 73 numaralı müşteri hizmetlerinden de bilgi alınabilmektedir. Taşıt ve Tekne Kredisi İmkanı Turkish Bank’tan! […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.