Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Anasayfa / Finans Rehberim / Krediler / Şekerbank Süt Hayvancılığı Ve Besicilik Kredisi

Şekerbank Süt Hayvancılığı Ve Besicilik Kredisi

/
/
/
195 Gösterim

Tarım ve hayvancılık alanında çiftçiye destek veren hayvancılık yatırım kredileri ile müşterilerine finansman sağlamaktadır. Şekerbank hayvancılık yatırım kredileri kapsamında “Süt Hayvancılığı Ve Besicilik Kredisi” vermektedir. Süt hayvancılığı ve besicilik kredisi ürün detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

Modern hayvancılığa destek veren Şekerbank besi ve süt hayvancılığı yapan kişilere finansman imkanı sağlamaktadır. Bu kapsamda banka, üretim giderlerinin karşılanması için kredi kullandırmakta, vade ve ödeme konusunda ise kolaylık sağlamaktadır. Tahsilat zamanı müşterinin talebine göre ayarlanmaktadır.

Şekerbank süt hayvancılığı ve besicilik kredisi dahilinde finansman sağlamak isteyen ve süt hayvancılığı yapan kişilerin yahut tarımsal işletmelerin, hayvan alımı ve hayvan barınaklarının yapım ve tadilatı için gereken krediyi sunmaktadır. Bunun yanı sıra yem hazırlama üniteleri, kaba yem depoları yapımı, slaj posa ve gübre çukurlarının yapımı için gereken meblağlarda finanse edilebilmektedir. Kredi kullanmak isteyen müşterinin buzağı ve düve bölümleri, sabit yahut mobil sağım üniteleri, süt depolama ya da soğutma tankları için ihtiyacı olan meblağ da süt hayvancılığı kredisi kapsamında sağlanabilmektedir. Şekerbank bahse konu kredi ürünü dahilinde, söz konusu yatırım giderleri için proforma fatura bedelinin yüzde 75’lik kısmını finanse edebilmektedir.

Şekerbank besi hayvancılığı kredisinde ise besi barınakları, yem hazırlama üniteleri, kaba yem depoları, posa gübre çukuru yapımı gibi giderlerin yine proforma fatura bedelinin yüzde 75’lik kısmını finanse edebilmektedir.

Şekerbank Süt Hayvancılığı ve Besi Hayvancılığı Kredisi Özellikleri

Şekerbank süt ve besi hayvancılığı kredisi kapsamında 60 aya varan vade imkanı sunmaktadır. Kredi geri ödemeleri ise yılda bir kez olarak gerçekleştirilmektedir. Besi hayvancılığı kredisi uyarınca, hayvan alımları için sağlanan finansman 18 aya kadar olan vadelerde ödenebilmektedir. Hayvan alımlarında, alınacak olan hayvanın Türkvet Kayıt Sistemi’ne kayıtlı ve Damızlık Belgesine sahip olması gerekmektedir. Şekerbank’ın süt hayvancılığı ve besi hayvancılığı kredisi kapsamında süt hayvancılığında minimum 5 baş ve üzeri, süt hayvancılığında ise minimum 10 baş ve üzeri hayvana sahip olan işletmeler ya da kullanacağı kredi ile hayvanlarını bu sayıya çıkaracak olan işletmeler finansman sağlayabileceklerdir. Şekerbank’ın süt hayvancılığı ve besi hayvancılığı kredisi hizmetinden faydalanmak isteyen müşterileri, Şekerbank şubelerine uğrayabilirler.

Bir önceki yazımız olan Şekerbank Taşıt Kredisi İle Hayalinizdeki Arabaya Sahip Olun başlıklı makalemizde araba kredisi, araç kredisi ve ikinci el kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yorumlar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yapışkan kenar çubuğunu etkinleştirmek için gereken bu div yüksekliği
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :