İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şekerbank Esnafa Özel Nefes Aldıran Kredi

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Ekonominin temel taşı sayılan esnaflarımıza özel krediler Şekerbank’ta. Şekerbank nefes aldıran kredi kapsamında esnaf ve işletmelere finansal destek sağlamaktadır. Şekerbank esnaf kredisi dahilinde yasal ödemelerin yoğun olduğu dönemler atlanarak esnafa kolaylık sağlanmaktadır. Şekerbank esnafa özel nefes aldıran kredi özelliklerini haberin devamında bulabilirsiniz.

Şekerbank kapsamında 3 ay ödemesiz dönem bulunmaktadır. 3 ay ödemesiz dönem ile esnaf maddi anlamda sıkışmadan kredi ödemelerini gerçekleştirebilmektedir. Bunun yanı sıra Şekerbank nefes aldıran kredi kapsamında kullandırılan raksitli kredilerde her mevsim bir ay taksitleri atlamaktadır. Esnafın yasal ödemelerinin arttığı dönemler olan Haziran, Eylül, Aralık ve Mart aylarında müşterinin ödemesi gereken taksitler ötelenmektedir. Bu öteleme müşteriye büyük rahatlık sağlamaktadır. Her mevsim 1 ay atlama özelliği Şekerbank esnaf kredisi dahilinde taksitli ticari kredi niteliğindeki ürünlerde uygulanmaktadır. Şekerbank nefes aldıran kredi kampanyası kapsamında 60 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır. Şekerbank esnafa özel kredi dahilinde belirlenen azami vade süresi 60 aydır.

Şekerbank Esnafa Nefes Aldıran Kredi Çeşitleri

Şekerbank esnafa nefes aldıran kredi kampanyası uyarınca taksitli esnaf kredisi, mikro finansman kredisi, profesyonellere kredi olmak üzere 3 çeşit finansman imkanı sağlamaktadır. Taksitli esnaf kredisi ürünü dahilinde maksimum 250 bin Türk Lirası finansman sağlamaktadır. Mikro finansman kredisi ürünü kapsamında azami 50 bin Türk Lirası ve profesyonellere kredi kapsamında da maksimum 750 bin Türk Lirası finansman sağlayabilmektedir.

Bahse konu kredi kampanyasından faydalanabilmek için müşterilerin, 100 bin Türk Lirası’na kadar olan kredi kullanımları için “6 aylık hesaplı paket”; 100.001 Türk Lirası ve üzeri miktarlarda kredi kullanımları için “1 yıllık hesaplı paket” sahibi olma şartı aranmaktadır. İlgili hesap paketi sahipleri Şekerbank nefes aldıran kredi kampanyasından faydalanabilmektedir.

6 Aylık Hesaplı Paket Özellikleri

6 aylık hesaplı paket dahilinde 2 adet hesap işletim ücreti, 20 adet havale, 45 adet EFT, 3 adet çek defteri bulunmaktadır. Bu paketin ücreti 599 Türk Lirası + BSMV ücretidir.

1 Yıllık Hesaplı Paket Özellikleri

1 yıllık hesaplı paket ücreti bin 499 Türk Lirası + BSMV ücretidir. Paket dahilinde 4 adet hesap işletim ücreti, 40 adet havale, 80 adet EFT ve 5 adet çek defteri bulunmaktadır. Kredi kapsamından yararlanmak için Şekerbank şubeleri ile iletişime geçilebilir.

Bir yorum

  1. […] 1 yıllık hesaplı paket ücreti bin 499 Türk Lirası + BSMV ücretidir. Paket dahilinde 4 adet hesap işletim ücreti, 40 adet havale, 80 adet EFT ve 5 adet çek defteri bulunmaktadır. Kredi kapsamından yararlanmak için Şekerbank şubeleri ile iletişime geçilebilir. Şekerbank Esnafa Özel Nefes Aldıran Kredi […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mission News Theme by Compete Themes.