İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şekerbank EKO Kredi Hem Bireysele Hem Binalara Veriliyor

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Enerji fiyatlarındaki artış, faturaların her gün giderek kabarmasına neden oluyor. Hem bireysel bazda konut faturaları, hem de binaların enerji giderlerini Şekerbank EKO ile karşılamak mümkün. Üstelik Şekerbank EKO uzun vadelerde geri ödeme imkanı da sunuyor.

Şekerbank enerjinin daha verimli kullanılması için pek çok projenin paydaşı konumunda bulunuyor. Şekerbank projeleri ile hem faturaların azalmasına, hem de küresel ısınma konusunda farkındalık oluşmasına destek olmaktadır. Bu bağlamda Şekerbank EKO ürünleri ile elektrikten suya, yakıttan doğalgaza kadar pek çok alanda kredi olanağı sağlıyor.

Şekerbank EKO Ürünleri

Şekerbank EKO ürünleri dahilinde sunduğu krediler aşağıdaki gibidir.

Şekerbank Yalıtım Kredisi: Şekerbank bina yalıtımı için yalıtım kredisi sağlamaktadır. Binalar için gereken su yalıtımı, ısı yalıtımı, yangın yalıtımı ve ses yalıtımı gibi alanlarda yapılacak çalışmalar için gereken nakit, Şekerbank EKO dahilinde edinilebilir.

Şekerbank Verimli Isıtma ve Soğutma Kredisi: Kazan, klima, kombi, radyatör, tesisat, ısı paylaşım sistemleri ve doğalgaz abonelik projeleri ile uygulamaları için gereken nakit desteği bu kapsamında edinilebilir. Şekerbank verimli ısıtma ve soğutma kredisi ile küresel ısınma da nispi da olsa önlenmektedir.

Şekerbank A Sınıfı Elektrikli Cihazlar Kredisi: Elektrikli cihazlar evdeki elektriğin tüketim merkezleri konumunda. Özellikle derin dondurucu, buzdolabı, çamaşır makinası, kurutma makinası, bulaşık makinası ve fırın gibi cihazlar büyük oranda elektrik tüketmektedir. Bahse konu cihazların enerji verimliliğinin düşük olması ise elektrik tüketimini daha da artırmaktadır. Söz konusu cihazları A sınıfı elektrikli cihazları ile değiştirmek için gerekli finansman Şekerbank A Sınıfı Elektrikli Cihazlar Kredisi ile elde edilebilmektedir.

Şekerbank Verimli Aydınlatma Kredisi: Elektrik tüketiminde önemli bir paya sahip olan aydınlatma gereçleri (lamba vb.) Tasarruflu veya ledli aydınlatma sistemleri ile değiştirilirse önemli oranda elektrik tasarrufu sağlanabilir. Verimsiz lambaların yeni nesil verimli lambalar ile değiştirilmesi için Şekerbank verimli aydınlatma kredisi kullanılabilir.

Şekerbank Güneş Enerjisi Kredisi: Güneş enerjisinden elektrik üretmek, kaynakları ile ısıtma ve elektrik üretimi finansmanı için Şekerbank kullanılabilir.

Şekerbank Asansör Kredisi: Binaların asansör revizyonu yahut yeni asansör uygulamaları maliyetli süreçlerdir. Bu maliyet Şekerbank Asansör Kredisi ile karşılanabilmektedir.

Bireysel krediler 3 aydan 36 aya ve apartman ya da site yönetimi EKO Krediler ise 3 aydan 60 aya kadar vadelendirilebilir.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.