İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

QNB Finansbank’tan KOBİ Para Cepte!

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler  (KOBİ), ticaretin inişli çıkışlı grafiğinde aniden nakde ihtiyaç duyabilmektedirler. Ekstra ödemelerle karşılaşıldığı durumlarda KOBİ’lerin hazırda bir kredisi olması bu bağlamda çok önemlidir. QNB Finansbank da KOBİ Para Cepte uygulaması ile bunu amaçlamaktadır. Esnafın bir SMS ile krediye ulaşması ve maddi sıkıntılarından kurtulması adına bu ürünü geliştirilmiştir.

QNB Finansbank’tan esnafa özel fırsatı olan; “KOBİ Para Cepte” ürünü ile kredi başvurunuzla aynı gün finansman elde edebilir, sağladığınız nakdi dilediğinizce kullanabilirsiniz. KOBİ Para Cepte kapsamında likidite sağlamak için SMS ile başvuru yapılabilmektedir. SMS ile yapılan başvurunun ardından bankanın hızlı hizmeti ile aynı gün içerisinde kredinizi kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank esnafa özel ürünü dahilinde 50 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlamaktadır. Söz konusu KOBİ kredisi kapsamında resmi cirosu 2 milyon Türk Lirası’na kadar olan işletmeler likidite sağlayabilmektedirler. QNB Finansbank’ın uyarınca kullanmak isteyen müşterinin söz konusu firmanın sahibi yahut ortağı olması ve kendi kimlik numarası ile başvuru yapması gerekmektedir.

QNB Finansbank KOBİ Para Cepte Başvuru!

Aksi durumlarda müşterinin başvurusu geçersiz sayılacaktır. KOBİ’ye ürünü dahilinde finansman sağlamak için SMS ile yapılan başvuruya banka anınca cevap vermektedir. Bankanın gönderdiği ön onay mesajının ardından gerekli belgeleri tamamlayan müşteri bir QNB Finansbank şubesine uğrayarak işlemleri tamamlayıp, kredisini kullanabilmektedir.

SMS ile yapılan başvuruya bankanın gönderdiği cevap ön onay niteliğinde olup, müşterinin başvurusu bankada detaylı bir şekilde değerlendirilmektedir. QNB Finansbank KOBİ Para Cepte ürünü uyarınca uygulayacağı faiz oranı, vade süresi, tutarı ve kredi tahsis ücreti bankanın yapacağı değerlendirmenin ardından belli olacak olup, müşteri özelinde farklılık göstermektedir.

Bankanın esnafa hizmetinden faydalanmak isteyen şahıs firmaları başvuru esnasında kimlik fotokopisi, vergi levhası, imza beyannamesi ve oda kayıt namesi yahut esnaf sicil kayıt beyannamesi belgelerini bankaya ibraz etmesi gerekmektedir. Başvuruda bulunan limited ve anonim şirketler ise ortak ve yetkililerin kimlik fotokopileri, vergi levhası, imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi ve ticaret sicil belgesi yahut faaliyet belgesi ve oda kayıt belgelerini bankaya ibraz etmeleri gerekmektedir.

Bir yorum

  1. […] Bankanın esnafa kredi hizmetinden faydalanmak isteyen şahıs firmaları başvuru esnasında kimlik fotokopisi, vergi levhası, imza beyannamesi ve oda kayıt namesi yahut esnaf sicil kayıt beyannamesi belgelerini bankaya ibraz etmesi gerekmektedir. Başvuruda bulunan limited ve anonim şirketler ise ortak ve yetkililerin kimlik fotokopileri, vergi levhası, imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi ve ticaret sicil belgesi yahut faaliyet belgesi ve oda kayıt belgelerini bankaya ibraz etmeleri gerekmektedir. QNB Finansbank’tan KOBİ Para Cepte! […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.