Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Anasayfa / Finans Rehberim / Krediler / QNB Finansbank’tan KOBİ Para Cepte!

QNB Finansbank’tan KOBİ Para Cepte!

/
/
/
372 Gösterim

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler  (KOBİ), ticaretin inişli çıkışlı grafiğinde aniden nakde ihtiyaç duyabilmektedirler. Ekstra ödemelerle karşılaşıldığı durumlarda KOBİ’lerin hazırda bir kredisi olması bu bağlamda çok önemlidir. QNB Finansbank da KOBİ Para Cepte uygulaması ile bunu amaçlamaktadır. Esnafın bir SMS ile krediye ulaşması ve maddi sıkıntılarından kurtulması adına bu kredi ürünü geliştirilmiştir.

QNB Finansbank’tan esnafa özel kredi fırsatı olan; “KOBİ Para Cepte” kredi ürünü ile kredi başvurunuzla aynı gün finansman elde edebilir, sağladığınız nakdi dilediğinizce kullanabilirsiniz. KOBİ Para Cepte kapsamında likidite sağlamak için SMS ile başvuru yapılabilmektedir. SMS ile yapılan başvurunun ardından bankanın hızlı hizmeti ile aynı gün içerisinde kredinizi kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank esnafa özel kredi ürünü dahilinde 50 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlamaktadır. Söz konusu KOBİ kredisi kapsamında resmi cirosu 2 milyon Türk Lirası’na kadar olan işletmeler likidite sağlayabilmektedirler. QNB Finansbank’ın esnaf kredisi uyarınca kredi kullanmak isteyen müşterinin söz konusu firmanın sahibi yahut ortağı olması ve kendi kimlik numarası ile başvuru yapması gerekmektedir.

QNB Finansbank KOBİ Para Cepte Kredi Başvuru!

Aksi durumlarda müşterinin başvurusu geçersiz sayılacaktır. KOBİ’ye kredi ürünü dahilinde finansman sağlamak için SMS ile yapılan başvuruya banka anınca cevap vermektedir. Bankanın gönderdiği ön onay mesajının ardından gerekli belgeleri tamamlayan müşteri bir QNB Finansbank şubesine uğrayarak işlemleri tamamlayıp, kredisini kullanabilmektedir.

SMS ile yapılan başvuruya bankanın gönderdiği cevap ön onay niteliğinde olup, müşterinin başvurusu bankada detaylı bir şekilde değerlendirilmektedir. QNB Finansbank KOBİ Para Cepte ürünü uyarınca uygulayacağı faiz oranı, vade süresi, kredi tutarı ve kredi tahsis ücreti bankanın yapacağı değerlendirmenin ardından belli olacak olup, müşteri özelinde farklılık göstermektedir.

Bankanın hizmetinden faydalanmak isteyen şahıs firmaları başvuru esnasında kimlik fotokopisi, vergi levhası, imza beyannamesi ve oda kayıt namesi yahut esnaf sicil kayıt beyannamesi belgelerini bankaya ibraz etmesi gerekmektedir. Başvuruda bulunan limited ve anonim şirketler ise ortak ve yetkililerin kimlik fotokopileri, vergi levhası, imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi ve ticaret sicil belgesi yahut faaliyet belgesi ve oda kayıt belgelerini bankaya ibraz etmeleri gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Taşıt ve Tekne Kredisi İmkanı Turkish Bank’tan! başlıklı makalemizde taşıt kredisi, tekne kredisi ve turkish bank hakkında bilgiler verilmektedir.İlgili kelimeler:
finansbank cepte kredi language:tr,finansbank kredi cepte language:tr

1 Yorumlar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yapışkan kenar çubuğunu etkinleştirmek için gereken bu div yüksekliği
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :