İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

QNB Finansbank Yeni Yıl Kredisi İle 2019’a Eksiksiz Girebilirsiniz!

Müşterilerine çok çeşitli finansman ürünleri sunan ile de 2019 yılına eksiksiz girmenizi sağlıyor. Kışın artan ihtiyaçlarınız nakde sıkışmanıza neden oluyorsa QNB Finansbank ihtiyaç kredisi ile finansma sağlayabilir, kışı rahat geçirirken yılbaşına da mutlu girebilirsiniz. QNB Finansbank yeni yıl kredisi koşulları detaylı bir şekilde yazının devamında yer almaktadır.

QNB Finansbank bahse konu tüketici kredisi kapsamında düğün, beyaz eşya, tatil, eğitim, sağlık gibi harcamalarınız için finansman sağlayabilirsiniz. Yılbaşı için farklı tatil ya da alışveriş planlarınız varsa QNB Finansbank yeni yıl kredisi dahilinde likidite edinerek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. QNB Finansbank yılbaşı kredisi başvurusunu kolayca SMS ile yapabileceğiniz gibi kredi taksitlerini öderken de üç ay erteleme fırsatından faydalanarak rahat rahat taksitlerinizi ödeyebilirsiniz.

QNB Finansbank Yılbaşı Kredisi Özellikleri

QNB Finansbank yeni yıl ihtiyaç kredisi dahilinde faiz oranları aylık yüzde 2,22’den başlamaktadır. Kredi kapsamında uygulanan faiz oranı müşterinin başvuru skoruna göre ve kredi vadesine göre farklılık göstermektedir. Kredi kapsamında hangi faiz oranından faydalanarak finansman sağlayabileceğiniz başvuru esnasında tarafınıza bildirilecektir. Bu kapsamda QNB Finansbank yeni yıl ihtiyaç kredisi uyarında uygulanan faiz oranları aylık yüzde 2,22, 2,26, 2,45, 2,49, 2,90, 2,94 şeklindedir. Söz konusu kredi hizmeti uyarınca 3 ay erteleme fırsatından faydalanmış olmanız uygulanacak olan faiz oranına etki etmemektedir.

QNB Finansbank söz konusu ihtiyaç kredisi uyarınca 36 aya kadar olan vade imkanı sunmaktadır.        Azami vade süresi QNB Finansbank yılbaşı kredisi kapsamında 36 aydır. Kredi hizmeti dahilinde 3 ay öteleme fırsatı bulunmaktadır. Yani kredinizi şimdi kullanıp ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Bu üç aylık erteleme süresi de dahil olmak üzere toplam vade maksimum 36 ay olmaktadır. QNB Finansbank tüketici kredisi uyarınca online yahut telefonla başvuru yapılması halinde 50 bin Türk Lirası kredinizi anında alabilirsiniz.

QNB Finansbank Yeni Yıl İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

QNB Finansbank yılbaşı kredisi başvurusu için QNB Finansbank şubelerine uğrayabilir ya da bankanın resmi internet sitesinden ve cep şubesinden anında başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra SMS ile de olay başvuru imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca QNB Finansbank tüketici kredisine KrediGo kapsamında da başvuru yapabilirsiniz.

Bir yorum

  1. […] QNB Finansbank yılbaşı kredisi başvurusu için QNB Finansbank şubelerine uğrayabilir ya da bankanın resmi internet sitesinden ve cep şubesinden anında başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra SMS ile de olay başvuru imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca QNB Finansbank tüketici kredisine KrediGo kapsamında da başvuru yapabilirsiniz. QNB Finansbank Yeni Yıl Kredisi İle 2019’a Eksiksiz Girebilirsiniz! […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.