İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

QNB Finansbank Taşıt Kredisi

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

QNB Finansbank dahilinde finansman sağlayabilir ve hayallerinizdeki arabaya sahip olabilirsiniz. Müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmek adına finansman ürünleri sunan QNB Finansbank taşıt kredisi ile de sizleri araba sahibi yapıyor. QNB Finansbank ile hem sıfır km araçlar için hem de ikinci el araçlar için finansman sağlayabilirsiniz. QNB Finansbank 0 km ve ikinci el taşıt kredisi ürün detaylarını haberin devamında bulabilirsiniz.

QNB Finansbank taşıt kredisi dahilinde 48 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır. Kredinizi kullanıp aracınızı satın aldıktan sonra 48 aya kadar olan vadelerde geri ödemenizi rahat rahat yapabilirsiniz. Banka bahse konu ürünü dahilinde aylık yüzde 2,77 uygulamaktadır. Uygulanan bu faiz oranı krediye konu aracın ikinci el ya da sıfır km olmasına göre farklılık göstermemektedir.

QNB Finansbank taşıt kredisi kapsamında sağlayabileceği maksimum finansman aracın değerine göre değişmektedir. Sıfır kilometre araçlar için kredilendirme oranı, aracın nihai değerinin 100 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’i, 100 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın ise yüzde 50’si şeklindedir. Krediye konu olan araç ikinci el ise aracın kasko bedeli dikkate alınır ve kredilendirme oranı sıfır km araçlarınki ile aynıdır.

QNB Finansbank İkinci El Araçlarda Azami Yaş 8!

QNB Finansbank taşıt kredisi kapsamında binek ve hafif ticari araç modelleri için finansman sağlanabilmektedir. QNB Finansbank ikinci el taşıt kredisi dahilinde azami 8 yaşına kadar olan araçlar için finansman sağlanabilmektedir. İkinci el taşıtlarda vadelendirme süresi ise aracın yaşına göre farklılık göstermektedir.

QNB Finansbank söz konusu kapsamında 0 ile 5 yaşına kadar olan araçlarda 48 aya kadar vadelendirme yapılabilmektedir. 6 ile 8 yaş arası araçlarda ise aracın yaşı ile vade süresi toplamı 10 yılı aşmayacak şekilde vadelendirme yapılabilmektedir. Bahse konu araç finansmanı uyarınca krediye konu araç olarak gösterilebilmektedir. QNB Finansbank sıfır ve ikinci el taşıt kredisi kapsamında masraflarını da vadelendirebilir, düşük faiz oranından faydalanarak araç krediniz ile birlikte ödeyebilirsiniz.

QNB Finansbank taşıt kredisi uyarınca geri ödemelerinizi kendi gelir durumunuza göre oluşturabilirsiniz. Bu kapsamda müşteri temsilciniz ile konuşarak ödeme planı yapabilirsiniz. Ödeme planınız; eşit taksitli, esnek ödemeli ya da anapara ertelemeli şeklinde oluşturulabilmektedir. QNB Finansbank taşıt kredisi kapsamında genellikle aracın rehnini olarak yeterli bulmaktadır lakin gerekli gördüğü durumlarda de talep edebilir.

Bir yorum

  1. […] QNB Finansbank taşıt kredisi uyarınca kredi geri ödemelerinizi kendi gelir durumunuza göre oluşturabilirsiniz. Bu kapsamda müşteri temsilciniz ile konuşarak ödeme planı yapabilirsiniz. Ödeme planınız; eşit taksitli, esnek ödemeli ya da anapara ertelemeli şeklinde oluşturulabilmektedir. QNB Finansbank taşıt kredisi kapsamında genellikle aracın rehnini teminat olarak yeterli bulmaktadır lakin gerekli gördüğü durumlarda kefil de talep edebilir. QNB Finansbank Taşıt Kredisi […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.