Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Anasayfa / Finans Rehberim / Krediler / QNB Finansbank KrediGo İle Anında İhtiyaç Kredisi Çekebilirsiniz!

QNB Finansbank KrediGo İle Anında İhtiyaç Kredisi Çekebilirsiniz!

/
/
/
261 Gösterim

Ansızın oluşan nakit ihtiyaçlarınızı dahilinde sağlayabilirsiniz. , kolay kredi çekebilmek, size en uygun ihtiyaç kredisine karar verebilmek için oluşturulan ilk mobil kredi uygulamasıdır. KrediGo uygulamasını telefonunuza indirerek finansman ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. QNB Finansbank KrediGo hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

QNB Finansbank KrediGo uygulaması ile ihtiyaç kredisi fırsatı sunmaktadır. QNB Finansbank KrediGo uygulaması dahilinde QNB Finansbank müşterisi olsun ya da olmasın isteyen herkes tüketici kredisi kullanabilmekte ya da kendine uygun ihtiyaç kredisi ürünlerini araştırabilmektedir.

KrediGo uygulamasını kullanabilmek için Google Play Store ya da App Store’dan telefonunuza indirebilirsiniz. QNB Finansbank KrediGo dahilinde kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda eğer QNB Finansbank müşterisi iseniz krediniz anında hesabınıza yatar; QNB Finansbank müşterisi değilseniz de bankaya giderek kredinizi alabilirsiniz.

QNB Finansbank KrediGo uygulaması dahilinde danışmanlardan yardım alarak size en uygun tüketici kredisini bulabilir, kredi notunuzu görebilir ve kredi başvuru sürecini adım adım izleyebilirsiniz. KrediGo kapsamında kullandığınız kredi faiz oranı kredi vadesine göre ve müşterinin kredi skoruna göre farklılık göstermektedir.

24 ay vadede kullanılan ihtiyaç kredisi faiz oranları aylık yüzde 2,41’den başlamaktadır. Müşteri skoruna göre 24 ay vadede uygulanan diğer faiz oranları aylık yüzde 2,45 ve 2,88’dir. QNB Finansbank KrediGo dahilinde kullanılan ihtiyaç kredisi 36 ay vadede aylık yüzde 2,37, 2,41, 2,84 faiz oranları uygulanmaktadır. Banka bahse konu kredi hizmeti dahilinde kullanılan finansman tutarının binde 5’i kadar kredi tahsis bedeli tahsil etmektedir. Ayrıca QNB Finansbank bahse konu tüketici kredisi kapsamında hayat sigortası talep etmektedir.

QNB Finansbank KrediGo İhtiyaç Kredisi 30.000 TL Örnek Hesaplama

QNB Finansbank KrediGo dahilinde 30 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi kullanan bir müşterinin, kredi skoruna göre aylık yüzde 2,41 faiz oranından faydalandığı varsayılsın. Kredi geri ödemelerini 36 ay vadede tamamlamak isteyen müşterinin aylık taksitleri bin 352 Türk Lirası olacaktır. Vade sonunda toplam 48 bin 672 Türk Lirası kadar ödenmiş olacaktır. QNB Finansbank KrediGo dahilinde kullanılan ihtiyaç kredisi için banka 157,5 (BSMV dahil olmak üzere) Türk Lirası kredi tahsis bedeli tahsil edecektir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteri özelinde farklılık göstereceğinden, ilgili kredi kullanımı kapsamında hesaplanmamıştır.

Bir önceki yazımız olan Albaraka Türk Dayanıklı ve Yarı Dayanıklı Mallar İçin Tüketici Finansmanı başlıklı makalemizde albaraka finansman, albaraka ihtiyaç kredisi ve albaraka kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yorumlar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yapışkan kenar çubuğunu etkinleştirmek için gereken bu div yüksekliği
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :