İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

QNB Finansbank Emekliye Kredi Kartı ve Gençlere Özel Kredi Kartı Veriyor!

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

QNB Finansbank, özellikle son yıllarda belirgin bir atılım içerisine girmiş durumda. Şüphesiz bunda bankanın el değiştirmesinin de etkisi büyük. Hemen her alanda ürün ve hizmetlerini artırarak yoluna devam eden QNB Finansbank, kartları alanında da farklı seçenekler oluşturmayı sürdürüyor. Cardfinans kredi kartları dahilinde emekli müşterilerine ve gençlere yönelik kredi kartları hazırlayan QNB Finansbank, bu sayede müşteri portföyünü genişletmeyi sürdürecek gibi görünüyor.

QNB Finansbank, müşterilerinin ekonomik gelir durumlarını ve harcama alışkanlıklarını inceleyerek geliştirdiği bu kredi kartları ile; hem müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmayı, hem de bireylerin ekonomik portföylerine uygun kredi kartları kullanmalarının önünü açıyor. QNB Finansbank emekliye ve QNB gençlere ürünlerine daha yakından bakalım…

QNB Finansbank CardFinans

Cardfinans ile emekliler ülke çapında 250 bini aşkın üye işyerinde taksitli alış veriş imkanı elde edebiliyor. Ayrıca emekli müşteriler harcarken para puan kazanma şansı elde ediyor ve para puanlarını diğer alış verişlerinde kullanabiliyorlar.

Emekli maaşını QNB Finansbank’tan alan müşterilerine Cardfinans kapsamında çok avantajlı özellikler sunan banka, alış verişlerde anında indirim imkanı getiriyor. Bu kapsamda QNB Finansbank POS’larından yapılacak tek seferde 50 TL ve üzeri market alışverişlerinde, aylık 15 Türk Lirası’na kadar yüzde 5 indirim kazanılabiliyor ve indirimler alış veriş esnasında anında kullanılabiliyor. CardFinans Emekli kredi kartına başvurmak için EMEKLİ yazıp 2273’e mesaj atmak yeterli oluyor. SMS ücreti tahsil edileceği unutulmamalıdır.

QNB Finansbank Gençlere Kredi Kartı: Card Finans GO Kredi Kartı!

QNB Finansbank 18 ila 26 yaş aralığında olan gençlere özel veriyor. kapsamında gençlere pek çok avantaj sağlanıyor. Bunlardan birisi; minimum ödeme tutarı ödendikten sonra ekstre borcunun 150 lirasına kadar alışveriş ve nakit avans faizi işlememesi. Ayrıca dönem borcu ödendiğinde 150 TL’ye kadar faizsiz nakit avans çekilebilmekte.

kart ile yapılan alışverişlerde, taksit imkanı sunulan üye iş yerlerinde artı 2 taksit imkanı da sunulmakta. Kart başvurusu banka şubelerinden ve bankanın resmi internet sitesinden de yapılabilmekte.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.