Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Anasayfa / Finans Rehberim / Kredi Kartı / QNB Finansbank Aidatsız Kredi Kartı ve QNB Finansbank Öğrenci Kredi Kartı

QNB Finansbank Aidatsız Kredi Kartı ve QNB Finansbank Öğrenci Kredi Kartı

/
/
/
283 Gösterim

Kredi kartı çeşitleri ile hayata kolaylık katan QNB Finansbank müşterilerine özel kart hizmeti sunmaktadır. Emeklilere özel, doktor ve öğrencilere özel, yıllık kart ücreti ödemek istemeyen ya da uçuş mili kazanmak isteyen müşterilerine özel kredi kartları tasarlayan banka her müşterisinin memnuniyeti için çalışmaktadır. Bu yazı da bankanın kredi kartı çeşitlerinden olan QNB Finansbank aidatsız kredi kartı ve QNB Finansbank öğrenci kredi kartı hakkında detaylı bilgi bulunmaktadır.

CardFinans Fix

QNB Finansbank aidatsız kredi kartı CardFinans Fix’tir. QNB Finansbank CardFinans Fix dahilinde yıllık kart ücreti talep edilmemektedir. CardFinans Fix ile alışveriş, taksitli alışveriş yapabilir ve bu alışverişlerinizden ParaPuan kazanabilirsiniz. Kazandığınız para puanlar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. QNB Finansbank yıllık kart ücreti olmayan kredi kartı dahilinde acil nakit ihtiyaçlarınızda anında nakit çekim yapabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Aidatsız kredi kartı CardFinans Fix ile “Artı Paket’e” üye olarak CardFinans dahilinde yer alan artı taksit ve para puan imkanlarından faydalanabilirsiniz. CardFinans Fix dahilinde gerçekleştirilen 50 Türk Lirası ve üzeri meblağlardaki alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebilirsiniz.

QNB Finansbank öğrenci kredi kartı ’dur. 18 ile 24 yaş arası gençlere özel kredi kartıdır. Alışverişlerinizde hediye puan kazanabilir, bu puanlar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. QNB Finansbank genç kredi kartı dahilinde limitinizi belirleyebilirsiniz. dahilinde dönem borcunuzun tamamını ödediğiniz takdirde aylım 150 Türk Lirası’na kadar nakit avans çekme fırsatı bulunmaktadır.

QNB Finansbank CardFinans Go ile kuyum, yurtdışı harcamaları, yurt dışı internet harcamaları ve taksit yasaklı sektörlerden yapılan harcamalar haricindeki alışverişlerde artı 2 taksit fırsatı bulunmaktadır. QNB Finansbank genç kredi kartı dahilinde bulunan “biri beni durdursun” servisi sayesinde belirlemiş olduğunuz limite ulaştığınızda telefonunuza bildirim gelmekte ve ne kadar harcadığınızı size haber vermektedir. Bu sayede harcamalarınızı kontrol altında tutabilirsiniz. CardFinans Go dahilinde sizlere özel avantajlar bulunmaktadır. Gençlere özel eğitim ve alışveriş fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

QNB Finansbank genç kredi kartı CardFinans Go ve QNB Finansbank aidatsız kredi kartı CardFinans Fix başvurusu yapmak için bankanın şubelerine uğrayabileceğiniz gibi resmi internet sitesinden de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ICBC Bank Kredi Kartı Çeşitleri İle Kolay ve Avantajlı Alışveriş başlıklı makalemizde ıcbc kredi kart, ıcbc kredi kartı ve kredi kart hakkında bilgiler verilmektedir.İlgili kelimeler:
finansbank ÖGRENCİ KREDİ KARTI

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yapışkan kenar çubuğunu etkinleştirmek için gereken bu div yüksekliği
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :