İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Para Lazımsa Şekerbank İhtiyaç Kredisi Özgür Kredi Hazır

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Şekerbank her kesimden müşterisine özel ürünler hazırlamakta ve müşteriye maksimum seviyede hizmet vermeyi amaç edinmektedir. Banka tarımdan KOBİ’ye, bireyselden kurumsala kadar olanakları, kredi kartları, banka kartları ve daha pek çok ürün sunmaktadır. Bankanın sunduğu ürünler arasında çok çeşitli ihtiyaç kredileri de bulunmaktadır. Bu yazımızda Şekerbank İhtiyaç Kredisi Özgür hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Şekerbank ihtiyaç kredisi kapsamında SMS ile kredi, emeklilere özel kredi, profesyonellere özel kredi, kamu çalışanlarına kredi, çocuk eğitim kredisi, maaş müşterilerine kredi, vb. gibi pek çok finansman seçenekleri sunmaktadır. Şekerbank Özgür hizmeti dahilinde finansman sağlayabilir, kredi ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Şekerbank Özgür Özellikleri

Şekerbank bahse konu hizmeti kapsamında 100 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlamaktadır. Özgür kredi ürünü dahilinde vade süresi 3 ile 36 ay arasında değişmektedir. Şekerbank özgür ihtiyaç kredisi kapsamında azami vadeyi 36 ay olarak belirlemiştir.

Şekerbank söz konusu hizmeti kapsamında uygulanan geri ödemesinin yapılacağı vade süresine göre farklılık göstermektedir. Kullanılan kredi geri ödemeleri 3- 12 ay arası vadelerde yapılacak ise aylık yüzde 2,79 faiz oranı uygulanmakta; 13 ile 36 ay arası vadelerde yapılacak ise aylık yüzde 2,82 faiz oranı uygulanmaktadır. Şekerbank özgürlük kredi tarifesi dahilinde banka kredi tahsis bedeli tahsil etmektedir.

Kredi tahsis bedeli (dosya masrafı) talep edilen tutarın binde 5’i kadardır. Bunun yanı sıra banka bahse konu kapsamında müşterinin hayat sigortası yaptırmasını talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşterinin yaşına, cinsiyetine göre farklılık göstermektedir.

Şekerbank Özgür Kredi 10.000 TL Örnek Hesaplama

Şekerbank özgür kredi ürün koşullarından faydalanarak 10 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri kredi geri ödemelerini 36 ay vadede tamamlamak istemektedir. Bu durumda müşterinin faydalanacağı aylık 2,82’dir. Müşteri 10 bin Türk Lirası finansmanı 36 ay vadede tamamlayacağı için aylık taksitleri 484,66 Türk Lirası olacaktır. Müşteri ilgili meblağ için 50 Türk Lirası kredi tahsis bedeli ödeyecektir. Bunun yanı sıra banka, sigorta ve vergiler dahil olmak üzere 246,46 Türk Lirası masraf tahsil edecektir. Sigorta bedeli müşteri özelinde değişmekte olduğundan, söz konusu krediyi kullanan müşterinin 35 yaşında olduğu varsayılmış ve 36 aylık sigorta bedeli 193,96 Türk Lirası olarak hesaplanmıştır.

Bir yorum

  1. […] Şekerbank özgür kredi ürün koşullarından faydalanarak 10 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri kredi geri ödemelerini 36 ay vadede tamamlamak istemektedir. Bu durumda müşterinin faydalanacağı faiz oranı aylık 2,82’dir. Müşteri 10 bin Türk Lirası finansmanı 36 ay vadede tamamlayacağı için aylık taksitleri 484,66 Türk Lirası olacaktır. Müşteri ilgili meblağ için 50 Türk Lirası kredi tahsis bedeli ödeyecektir. Bunun yanı sıra banka, sigorta ve vergiler dahil olmak üzere 246,46 Türk Lirası masraf tahsil edecektir. Sigorta bedeli müşteri özelinde değişmekte olduğundan, söz konusu krediyi kullanan müşterinin 35 yaşında olduğu varsayılmış ve 36 aylık sigorta bedeli 193,96 Türk Lirası olarak hesaplanmıştır. Para Lazımsa Şekerbank İhtiyaç Kredisi Özgür Kredi Hazır […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.