İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Özel Sektör Çalışanlarına Masrafsız Tüketici Kredisi Kampanyası Halk Bankası’ndan!

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Halk Bankası sunduğu ihtiyaç kredisi fırsatlarıyla müşterilerine destek olmaya devam ediyor. Bireysel kredilerde geniş müşteri portföyüne hitap eden banka, özel sektör çalışanlarına yönelik finansman ürünü de sunmaktadır.

Özel Sektör Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi kampanyası ile Halk Bankası hem uygun faiz oranlı hem de masrafsız seçeneği sunmaktadır.

Bankanın sunduğu masrafsız seçeneğinde müşteriden kredi tahsis ücreti talep edilmemektedir. Halk Bankası söz konusu dahilinde 48 ay vade imkanı sunmaktadır.

Özel sektör çalışanlarına yönelik kredi hizmetinde banka 2 farklı uygulamaktadır. Her iki farklı faiz oranını da inceleyelim.

Masrafsız Kredi Seçeneği Aylık Yüzde 1,80!

Özel sektör çalışanlarına masrafsız kredi seçeneğinden yararlanarak finansman sağlamak isteyen müşteri aylık yüzde 1,80 faiz oranından yararlanacaktır. Bu seçenekte müşteri, dosya masrafından muaf tutulacaktır.

Özel sektör çalışanlarına ihtiyaç kredisi koşullarından faydalanarak masraflı kredi seçeneği dahilinde likidite sağlayan müşteriye aylık yüzde 1,75 uygulanacaktır.

Kredi kampanyası kapsamında gerek dosya masraflı krediden, gerekse masrafsız krediden yararlanmak isteyen müşteriler için 48 aya kadar vade imkanı tanınmakta olup; müşterinin vade süresi tercihine göre faiz oranında başkaca bir değişiklik öngörülmemektedir.

Dosya masraflı kredi seçeneğinden faydalan müşteri sağladığı finansman tutarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti ödeyecektir.

Örneğin 15 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteriden 75 Türk Lirası dosya masrafı tahsil edilecektir. Söz konusu kapsamında Halk Bankası hayat sigortası yaptırılmasını talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteriye ait olmakla birlikte, müşteri özelinde farklılık göstermektedir.

Özel sektör çalışanlarına ihtiyaç kredisi kampanyası uyarınca uygulanan faiz oranları, kredi kullanmak isteyen müşterinin Halk Bankası’ndan açtıran ve hayat sigortası yapılmasını talep eden müşteriler için geçerlidir.

Bahse konu kampanyası koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkı Halk Bankası’na aittir. Özel sektör çalışanlarına tüketici kredisi kampanyasından faydalanarak finansman sağlamak ve diğer kampanya koşulları hakkında bilgi sahibi olmak için Halk Bank Şube’lerini ziyaret edebilirsiniz.

kapsamında sunduğu olanakları değiştirme yetkisine sahip olduğunu açıkladığından banka şubeleriyle görüşerek bilgi almakta yarar vardır.

Bir yorum

  1. […] Özel sektör çalışanlarına ihtiyaç kredisi kampanyası uyarınca uygulanan faiz oranları, kredi kullanmak isteyen müşterinin Halk Bankası’ndan kredili mevduat hesabı açtıran ve hayat sigortası yapılmasını talep eden müşteriler için geçerlidir. Bahse konu tüketici kredisi kampanyası koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkı Halk Bankası’na aittir. Özel sektör çalışanlarına tüketici kredisi kampanyasından faydalanarak finansman sağlamak ve diğer kampanya koşulları hakkında bilgi sahibi olmak için Halk Bank Şube’lerini ziyaret edebilirsiniz. Halkbank kredi kapsamında sunduğu olanakları değiştirme yetkisine sahip olduğunu açıkladığından banka şubeleriyle görüşerek bilgi almakta yarar vardır. Özel Sektör Çalışanlarına Masrafsız Tüketici Kredisi Kampanyası Halk Bankası’ndan! […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.