İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Odeabank’tan KOBİ’lere Kredi İmkanı!

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Odeabank bireysel hizmetinin yanı sıra KOBİ’lere özel finansman imkanı da sağlamaktadır. Uzun vade süresi avantajlı faiz oranları ile Odeabank Türkiye ekonomisine katkı sağlayan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler (KOBİ) için finansman ürünleri hazırlamıştır. Banka esnaf kredileri kapsamında finansman sağlayamadığınız çoğu durumda sizin yanınızda olmakta ve likidite ürünleri ile desteğini sürdürmektedir. Odeabank’tan KOBİ’lere imkanı yazımızda KOBİ kredileri hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Odeabank KOBİ Çeşitleri

Odeabank KOBİ müşterilerinin ihtiyaçlarına göre finansman ürünleri sunmaktadır. Bankanın sunduğu olanakları aşağıda sıralanmıştır.

Odeabank KOBİ Taksitli Ticari

Odeabank KOBİ taksitli ticari Türk Lirası, döviz cinsi ya da dövize endeksli olarak kullanılabilmektedir. Banka bahse konu kredi hizmeti kapsamında kolay ödeme fırsatları sunmaktadır. Odeabank ticari kredi dahilinde 3 ay ertelemeli, aylık eşit taksitli, balon ödemeli kredi ödeme olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Odeabank Kredili Mevduat Hesabı

Odeabank KOBİ müşterilerinin vadesiz mevduat hesaplarına kredili mevduat hesabı tanımlamaktadır. Bu sayede nakde sıkışan müşteri bakiyesinde para olmadığında dahi kredili mevduat hesabı dahilinde belirlenen limit kadar harcama yapabilmektedir.

Odeabank Rotatif

Odeabank’ın KOBİ müşterilerine özel sunduğu bu hizmet kapsamında hazırda krediniz bulunmaktadır. İhtiyacınız olduğu anda Odeabank rotatif uyarınca size tanımlanmış limit dahilinde finansman sağlayabilir ve size özel vade seçenekleri ile kredi geri ödemenizi yapabilirsiniz. Odeabank rotatif kredi kısa vadeli nakit ihtiyaçlarınız için avantajlı bir çözüm olabilir.

Odeabank Spot

Odeabank spot dahilinde sağlamak istediğiniz kredi limitiniz açıldığı tarihteki faiz oranı sabit kalmaktadır. Piyasa koşullarından etkilenmez. Odeabank spot kredi kapsamında Türk Lirası, dövize endeksli ya da döviz cinsinden finansman sağlayabilirsiniz.

Odeabank İskonto Kredisi

Odeabank KOBİ kredilerinden olan iskonto kredisi vadesi gelmemiş alacaklarınızı nakde çevirmenin bir yoludur. Odeabank iskonto kredisi dahilinde alacak olduğunuz çek veya senetleri, vadesine göre uygulanacak faiz tutarı ve vergiler düşülerek temin edebilir, vade süresi beklemeden çek/ senedinizi nakde çevirebilirsiniz.

Odeabank İş Yeri Kredisi

Odeabank iş yeri kredisi dahilinde her türlü iş yeri alımınızda, gayrimenkulün yaşına bakılmaksızın finansman sağlayabilir ve kendi işyerinizin sahibi olabilirsiniz. 10 yıla varan vade imkanı ile de finansman geri ödemeniz yapabilirsiniz.

Odeabank KOBİ kredileri kapsamında finansman sağlamak için Odeabank şubelerinden başvuru yapılabilmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.