İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Odeabank Konut Kredisi İle Hayalinizdeki Eve Sahip Olabilirsiniz

ürünleri ile müşterilerini hayallerindeki eve kavuşturuyor. Kendi gelir durumunuza göre belirleyebileceğiniz ödeme planları ile kredi geri ödemelerinizi rahatlıkla yapabilir, Odeabank’ın uygun faiz avantajlarından faydalanabilirsiniz. kredisi hakkında merak ettiğiniz detayları yazının devamında bulabilirsiniz.

Odeabank konut kredisi kapsamında mesken olarak kullanacağınız ya da yatırım amacı ile sahip olmak istediğiniz bir konut satın alabilirsiniz. Uygun faiz oranları, düşük taksit seçenekleri, uzun vade imkanı ile evinizi Odeabank konut kredisi ürünlerinden size en uygununu tercih ederek sahip olabilirsiniz.

Odeabank Konut Kredisi Ürünleri

Odea Mortgage

Odea Mortgage dahilinde 120 aya varan vade seçeneklerinden faydalanarak sahip olmak istediğiniz konut için finansman sağlayabilirsiniz.

İndirimli Mortgage

Odebank konut kredisi ürünlerinden biri olan “İndirimli Mortgage” dahilinde kredi kullanımı esnasında ek komisyon ödeyerek daha düşük faiz oranından faydalanabilir ve neticede daha düşük taksitlerle kredi geri ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme Planını Kendin Belirle Mortgage

Odeabank ödeme planını kendin belirle konut kredisi dahilinde müşteri gelirine göre ödeme planı oluşturulabilmektedir. Kendi gelir durumunuza göre oluşturacağınız bir ödeme planı ile finansman geri ödemelerinizi sıkışmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank Merdiven Mortagage

Merdiven mortgage kapsamında kredi taksitleriniz düşükten başlayarak artar. İleriki yıllarda gelirinizin artmasını bekliyorsanız merdiven mortgagedan faydalanarak finansman sağlayabilirsiniz.

Odeabank Transfer Mortgage

Transfer konut kredisi dahilinde hali hazırda farklı bir bankadan kullandığınız konut kredinizi Odeabank’a transfer edebilirsiniz. Konut kredinizin faiz oranı piyasa koşullarına göre yüksek ise, kredinizi Odeabank’a taşıyarak daha uygun faiz oranlarındam faydalanabilir, kredi taksitlerinizi düşürebilirsiniz.

Ara Ödemeli Mortgage

Odeabank ara ödemeli konut kredisi dahilinde belirleyeceğiniz aylarda ekstra ödeme yaparak kredi ödemenizi erken tamamlayabilirsiniz.

Ödemeye Geç Başla Mortgage

Odeabank ödemeye geç başla konut kredisi dahilinde kredi taksitlerinizi ödemeye 3 ay erteleme ile başlayabilirsiniz.

Odeabank Masraflar Dahil Konut Kredisi

Söz konusu finansman kapsamında masraflarınızı kredi ödemenize dahil ederek taksitlendirebilirsiniz.

Odeabank Yurt Dışı Yerleşiklere Mortage

TC vatandaşı olan ve yurt dışında yaşayan müşterilere sağlanan konut finansmanıdır.

Değiştirenlere Mortgage

Yeni bir ev satın alabilmek için hali hazırda bulunan evinin satılmasını bekleyen müşterilere yönelik sağlanan finansmandır. Evinizin satılacağı döneme bir ara ödeme ekleyerek ilgili finansman kapsamında kredi kullanabilirsiniz.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.