İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Odeabank İhtiyaç Kredisi Nakit Hazır

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Odeabank müşteri taleplerini göz önünde bulundurarak pek çok ürün tasarlamıştır. Bireysel çeşitlerinden ticari kredilere, kredi kartlarından KOBİ’ye özel ürünlere kadar geniş bir yelpazede çalışan banka ihtiyaç kredisi alanında da avantajlı ürünler hazırlamıştır. Odeabank ihtiyaç kredisi Nakit Hazır bu ürünlerden bir tanesidir. hakkında detaylı bilgiyi makalenin devamında bulabilirsiniz.

Kış yaklaşırken artan ihtiyaçlarınız için Odeabank Nakit Hazır hizmeti dahilinde finansman sağlayabilir, kışı rahat geçirebilirsiniz. Odeabank tüketici kredisi Nakit Hazır dahilinde finansman sağlamak için başvurunuzu Odeabank şubelerinden yapabileceğiniz gibi, Odeabank internet şube ve Odeabank mobil şubeden de yapabilirsiniz.

Azami Vade 36 Ay!

ihtiyaç kredisi kapsamında uygulanan azami vade 36 ay olarak belirlenmiştir. Kullandığınız krediyi 36 aya varan vadelerde rahat rahat ödeyebilirsiniz. Odeabank bahse konu tüketici ürünü dahilinde aylık yüzde 3,25 faiz oranı uygulamaktadır. Nakit hazır hizmeti uyarınca belirlenen bu faiz oranı müşteri özelinde farklılık gösterebilmektedir. Faiz oranı müşterinin skoruna göre belirlenmektedir.

dahilinde uygulanacak olan faiz oranı müşteri skoruna göre belirlendikten sonra müşterinin onayına sunulur ve müşteri onay verirse kullanımı gerçekleştirilir. Odeabank Nakit Hazır dahilinde banka kredi tahsis bedeli tahsil etmektedir. Dosya masrafı da denilen kredi tahsis bedeli talep edilen kredi tutarının binde 5’i kadardır.

Odeabank Nakit Hazır kapsamında hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteri özelinde farklılık göstermektedir. Bahse konu ürününe başvurmak için kimliğiniz ile banka şubelerine uğramanız yeterlidir. Aynı zamanda Odeabank internet ve mobil bankacılıktan da Nakit Hazır kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Odeabank Nakit Hazır 10.000 TL Örnek Hesaplama

Odeabank Nakit Hazır tüketici kredisi kapsamında 10 bin Türk Lirası finansman sağlamak isteyen müşteri aylık yüzde 3,25 faiz oranından faydalanmaktadır. geri ödemelerini 36 ay vadede tamamlamak isteyen müşteri aylık 522 TL kredi taksiti ödeyecektir. Müşteri vade sonunda toplam 18 bin 777 Türk Lirası kadar geri ödeme yapacaktır. Odeabank kullanılan kredi dahilinde 50 Türk Lirası kredi tahsis bedeli tahsil edecektir. Hayat sigortası bedeli müşteri özelinde farklılık gösterdiği için hesaplamaya dahil edilmemiştir.

Bir yorum

  1. […] Odeabank Nakit Hazır tüketici kredisi kapsamında 10 bin Türk Lirası finansman sağlamak isteyen müşteri aylık yüzde 3,25 faiz oranından faydalanmaktadır. Kredi geri ödemelerini 36 ay vadede tamamlamak isteyen müşteri aylık 522 TL kredi taksiti ödeyecektir. Müşteri vade sonunda toplam 18 bin 777 Türk Lirası kadar geri ödeme yapacaktır. Odeabank kullanılan kredi dahilinde 50 Türk Lirası kredi tahsis bedeli tahsil edecektir. Hayat sigortası bedeli müşteri özelinde farklılık gösterdiği için hesaplamaya dahil edilmemiştir. Odeabank İhtiyaç Kredisi Nakit Hazır […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.