İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Nakit Lazım Olanlara Halkbank Dost İhtiyaç Kredisi

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Müşterilerine çok çeşitli ürünler ve fırsatlar sunan Halkbank Dost İhtiyaç Kredisi ile de diğer bankalardaki borçlarınızı transfer etme ve kolay ödeme imkanı sağlamaktadır. Diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi ya da kartı borçlarınızı Halk Bankası dost ihtiyaç kredisi hizmetinden faydalanarak kapatabilirsiniz. Dost ihtiyaç kredisi ürünü hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Dost ihtiyaç kredisi Halk Bankası’nın sunduğu transfer niteliğinde bir ihtiyaç kredisidir. Bahse konu kredi ürünü kapsamında başka bankalarda olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçları transfer edilebilmektedir. Dost dahilinde finansman sağlayarak tek tek bankalara kredi taksiti ya da kredi kartı borcu ödemek yerine, tek bir bankaya yani Halk Bankası’na ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Halk Bankası Dost İhtiyaç Kredisi Azami Vade 36 Ay!

Halk Bankası dost ihtiyaç kredisi kapsamında aylık yüzde 2,66 faiz oranı uygulanmaktadır. Aylık yüzde 2,66 faiz oranı ile sağlayabileceğiniz kredinizi 36 aya varan vadelerde rahat rahat ödeyebilirsiniz. Bahse konu finansman dahilinde maksimum vade süresi 36 ay olarak belirlenmiştir. Halk Bankası dost ihtiyaç kredisi uyarınca tahsis bedeli talep etmemektedir. Banka dost ihtiyaç kredisi ile masrafsız imkanı sunmaktadır. Halk Bankası söz konusu koşullarından faydalanabilmek için hayat sigortası yaptırmanızı talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşterinin yaşına, cinsiyetine, kullanılan kredi tutarına göre farklılık göstermektedir.

Halkbank Dost İhtiyaç Kredisi 10.000 TL Örnek Hesaplama

Halk Bankası dost ihtiyaç kredisi koşullarından faydalanarak 10 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 2,66 faiz oranından faydalanacaktır. geri ödemelerini 36 ay vadede tamamlamak isteyen müşterinin aylık taksitleri 471,25 Türk Lirası ödeyecektir. dost ihtiyaç kredisi dahilinde kredi tahsis bedeli tahsil edilmemektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteri özelinde değişmektedir. Hesaplaması yapılan 10 bin Türk Lirası krediyi kullanan şahsın 35 yaşında ve erkek bir müşteri olduğu varsayılırsa, tahsil edilecek olan yıllık sigorta bedeli 30 Türk Lirası olacaktır.

Halk Bankası bahse konu hizmeti dahilinde koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Halk Bankası dost yapmak için Halk Bankası’nın şubelerine uğrayabilirsiniz.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.