İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Nakde Sıkışana TEB Bireysel Finansman Kredisi

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

TEB (Türk Ekonomi Bankası) pek çok ihtiyaca göre seçenekleri sunmaktadır. Bireysel finansman kredisi de bunlardan biridir. TEB bireysel finansman kredisi ürünü ile ev dekorasyonu, tamirat ve diğer tüm ihtiyaçlarınız için kredi olanağı sunmaktadır. Bireysel finansman kredisi kapsamında TEB ile yüksek meblağlarda kredi kullanımı sağlamaktadır. Söz konusu ürününün detayları haberin devamında…

TEB bireysel finansman kredisi dahilinde tadilat, ev dekorasyonu gibi maliyetli giderleriniz için kredi sağlamaktadır. Söz konusu uyarınca sahibi olduğunuz konutu göstererek finansman sağlayabilirsiniz. TEB bahse konu kredi ürünü dahilinde teminat gösterilen evin, ekspertiz değerinin yüzde 60’ına kadar kredi kullandırabilmektedir. Bireysel finansman kredisi hizmeti dahilinde belirlenen faiz oranı, piyasadaki değişikliklerinden etkilenmez ve vade boyunca aynı kalır.

TEB Bireysel Finansman Kredisi Kapsamında 48 Ay Vade İmkanı!

TEB bireysel finansman kredisi hizmeti kapsamında 48 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır. 48 aya kadar olan vadeler, kredi geri ödemenizi rahatlıkla yapmanızı sağlamaktadır. Bireysel finansman kredisi dahilinde uygulanabilecek azami aylık yüzde 2,69 olarak belirlenmiştir. TEB söz konusu uyarınca müşteriden kredi tahsis bedeli tahsil etmektedir. Kredi tahsis ücreti kullanılan finansman tutarının binde 5’i olarak belirlenmiştir.

Banka bahse konu dahilinde ekspertiz ücreti, ipotek tesis bedeli ve sigorta ücreti tahsil etmektedir. Ekspertiz bedeli teminata konu gayrimenkulün metrekaresine ve bulunduğu mevkie göre farklılık göstermektedir. Sigorta bedeli de müşterinin ve konutun özelliklerine göre değişmektedir.

TEB bireysel finansman kredisi ürününden faydalanarak kredi kullanmak isteyen müşterilerin bazı belgeleri bankaya sunmaları gerekmektedir. Bu belgeler:

– Nüfus cüzdanı ya da ehliyet fotokopisi

– İpotek edilecek gayrimenkule ait tapu fotokopisi (kat irtifakı ya da mülkiyeti tesis edilmiş)

– Gelir belgesi (Ücretli çalışanlar için maaş bordrosu yahut antentli kağıda şirket yazısı ( bu durumda imza sirküleri beyanı gerekmektedir), serbest meslek sahipleri için ise son üç yıla ait bilanço, vergi levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi gerekmektedir.)

dahilinde 60 bin Türk Lirası finansman sağlayıp, aylık yüzde 2,69 faiz oranından yararlanan bir müşteri 48 ay vade ile kredi geri ödemesini tamamlamak istediğinde aylık taksitleri 2 bin 475,56 Türk Lirası civarında olacaktır. Müşterinin toplam ödeyeceği meblağ 118 bin 826,58 Türk Lirası kadardır. TEB bireysel finansman kredisi dahilinde kullanılan 60 bin Türk Lirası kredi için banka 300 Türk Lirası kredi tahsis bedeli tahsil edecektir.

Bir yorum

  1. […] TEB ihtiyaç kredisi dahilinde 60 bin Türk Lirası finansman sağlayıp, aylık yüzde 2,69 faiz oranından yararlanan bir müşteri 48 ay vade ile kredi geri ödemesini tamamlamak istediğinde aylık taksitleri 2 bin 475,56 Türk Lirası civarında olacaktır. Müşterinin toplam ödeyeceği meblağ 118 bin 826,58 Türk Lirası kadardır. TEB bireysel finansman kredisi dahilinde kullanılan 60 bin Türk Lirası kredi için banka 300 Türk Lirası kredi tahsis bedeli tahsil edecektir. Nakde Sıkışana TEB Bireysel Finansman Kredisi […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.