İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Nakde Sıkışan Esnafa ING Bank KOBİ Kredileri

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

ING Bank müşterilerine sunduğu bireysel kredilerin yanı sıra de sunmaktadır. ING Bank KOBİ kredileri ile müşterilerine finansman sağlayarak iş hayatındaki nakdi sıkıntıların önünü kesmektedir. ING Bank iki çeşit KOBİ kredisi sunmaktadır. Bunlardan birincisi Garanti Fonu (KGF) Kefaleti ile KOBİ kredisi, ikincisi ise altın güvenceli KOBİ kredisidir. ING Bank KOBİ kredileri detaylı bir şekilde haberin devamında anlatılmıştır.

ING Bank Garanti Fonu Teminatlı KOBİ Kredisi

ING Bank KGF teminatlı KOBİ kredisi dahilinde kullanabilmek için gereken teminata sahip olmayan müşterilere Kredi Garanti Fonu kefaleti ile finansman sağlamaktadır. Kredi Garanti Fonu yeterli teminata sahip olmayan müşterinin kullanmak istediği kredi tutarının yüzde 90’ına varan oranlarda kefalet sağlamaktadır. Bahse konu kredi dahilinde 5 yıl vade ile kredi kullanılabilmektedir. ING Bank Kredi Garanti Fonu kefaleti ile sağlanan finansman dahilinde kredi kullanmak için başvurunuzu ING Bank şubelerinden, telefon bankacılığı kanalı, internet şubesinden ve SMS ile yapabilirsiniz.

ING Bank Altın Güvenceli KOBİ Kredisi

ING Bank finansman sağlamak isteyen KOBİ müşterilerine altın teminatı ile finansman sağlamaktadır. ING Bank altın güvenceli KOBİ kredisi dahilinde birikmiş olan altınlarınızı göstererek kullanabilirsiniz.

ING Bank’ın söz konusu kredisi kapsamında olarak göstereceğiniz altınları bankaya getirdiğinizde altınlar eksper tarafından incelenmektedir. Eksperin belirlediği değerin belirli bir oranında müşteri kullanabilmektedir. Müşterinin ING Bank altın güvenceli KOBİ kredisi dahilinde kullanmak istediği kredi tutarı (ekspere göre belirlenen oran) kredinin geri ödeneceği vade süresine göre farklılık göstermektedir. Bankanın ilgili kredi hizmeti uyarınca belirlenen vade süresi maksimum 48 aydır.

ING Bank altın teminatlı KOBİ kredisi dahilinde saklama hizmeti ( olarak gösterilen altınlar için) verilmektedir. Ayrıca kıymetli maden sigortası da yapılmaktadır. Teminat olarak bankaya verdiğiniz altınlarınızı vadeniz sonunda geri alabilirsiniz. ING Bank altın teminatlı KOBİ kredisi dahilinde ek belge ve ek teminat isteme hakkına sahiptir. Ayrıca ING Bank uygun görmediği başvuruları kabul etmeme hakkına sahiptir. Bahse konu kredi kapsamında finansman sağlamak için ING Bank şubelerine uğrayabilirsiniz.

Bir yorum

  1. […] ING Bank altın teminatlı KOBİ kredisi dahilinde saklama hizmeti (teminat olarak gösterilen altınlar için) verilmektedir. Ayrıca kıymetli maden sigortası da yapılmaktadır. Teminat olarak bankaya verdiğiniz altınlarınızı kredi vadeniz sonunda geri alabilirsiniz. ING Bank altın teminatlı KOBİ kredisi dahilinde ek belge ve ek teminat isteme hakkına sahiptir. Ayrıca ING Bank uygun görmediği başvuruları kabul etmeme hakkına sahiptir. Bahse konu kredi kapsamında finansman sağlamak için ING Bank şubelerine uğrayabilirsiniz. Nakde Sıkışan Esnafa ING Bank KOBİ Kredileri […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.