Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Anasayfa / Finans Rehberim / Krediler / Kuveyt Türk Katılım Bankası Konut Finansmanı

Kuveyt Türk Katılım Bankası Konut Finansmanı

/
/
/
334 Gösterim

Hayallerinizdeki eve sahip olmak, kira öder gibi evinizi satın almak için kapsamında likidite sağlayabilirsiniz. finansmanı dahilinde uygun kar oranlarından faydalanabilir, bütçenize uygun ödeme planları ile finansman geri ödemenizi rahat rahat yapabilirsiniz. Konut finansmanı hakkında merak ettiklerinizi yazının devamında bulabilirsiniz.

Kuveyt Türk konut finansmanı kapsamında sabit ödemeli, düzensiz ödemeli, gurbetten sılaya, kentsel dönüşüm, arsa, iş yeri, 2B finansmanı çeşitleri ile likidite sağlamaktadır. Bu konut finansmanı seçeneklerinden bütçenize, gelirinize uygun olanını seçerek hayallerinizdeki eve kavuşabilirsiniz.

Kuveyt Türk Konut Finansmanı Azami Vade 120 Ay!

Kuveyt Türk Katılım Bankası Konut Finansmanı dahilinde uygulanan kar oranı vade süresine göre farklılık göstermektedir. Aylık yüzde 2,16 ve 2,26 kar oranı ile finansman sağlanmaktadır. Kuveyt Türk konut finansmanı kapsamında 60 ay vadeye kadar yapılacak olan ödemelerde aylık yüzde 2,16; 61 ile 120 ay arası vadelerde ise aylık yüzde 2,26 kar oranı uygulamaktadır. Piyasa koşullarına göre uygun kar oranı ile likidite sağlayan Kuveyt Türk ödeme açısından da müşterisine oldukça avantajlı seçenekler sunmaktadır. Banka, bahse konu finansman dahilinde vade süresi 120 aya kadardır.

Finansman geri ödemelerinizi maksimum 120 ay vadede tamamlayabilirsiniz. Ayrıca müşteri gelir durumuna göre ödeme planı ayarlanabilmektedir. Her ay eşit taksitlerle finansman geri ödemesini tamamlamak isteyen müşteri sabit ödemeli finansmandan yararlanabilirken, ara ödeme yapmak, her ay ne kadar ödeyeceğini belirlemek isteyen müşteri de düzensiz ödemeli konut finansmanından faydalanabilmektedir.

Müşterinin Kuveyt Türk konut finansmanı dahilinde sağlayabileceği likidite finansmana konu gayrimenkulün ekspertiz değerine göre farklılık göstermektedir. Maksimum finanse edilebilecek meblağ konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’i olarak tayin edilmiştir. Banka konut finansmanı dahilinde talep edilen meblağın binde 5’i kadar finansman tahsis bedeli talep etmektedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Konut Finansmanı 100.000 TL Örnek Hesaplama

Kuveyt Türk konut finansmanı kapsamında 100 bin Türk Lirası finansman sağlamak ve finansman geri ödemelerini 120 ay vadede tamamlamak isteyen müşteri aylık yüzde 2,26 kar oranından faydalanacaktır. Müşteri likidite geri ödemelerini aylık eşit taksitlerle ödemek istediği durumda aylık taksitleri 2 bin 426,04 Türk Lirası olacaktır. Vade sonunda müşteri 291 bin 124,80 Türk Lirası ödemiş olacaktır. Ayrıca banka finansman tahsis bedeli olarak başlangıçta ve tek sefer olmak üzere 500 Türk Lirası tahsil edecektir.

Bir önceki yazımız olan Denizbank Konut Kredisi İle 25 Yıla Kadar Vade İmkanı başlıklı makalemizde denizbank ev kredi, denizbank konut kredi ve denizbank konut kredileri hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yorumlar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yapışkan kenar çubuğunu etkinleştirmek için gereken bu div yüksekliği
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :