İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KOBİ’lere Limitsiz Krediler Yapı Kredi Bankası’ndan!

KOBİ’lerin kredileri Bankası’ndan geliyor. Banka, Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler (KOBİ) için sunduğu bazı finansman olanaklarında üst limit tayin etmeme kararı aldı. Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan bu kredilerde, kullandırılacak finansmanın meblağı müşteri talebi ve banka takdirine göre tayin edilmektedir. Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan KOBİ’lere limitsiz kredi seçeneklerine haberimizin detayından göz atabilirsiniz.

Bankası Esnafa Nakit Destek Kredisi

Banka tarafından işletmelere sunulan Nakit Destek Kredisi uyarınca şahıs şirketleri ve anonim ile limited şirketlerden KOBİ kıstasına girenler için finansman olanağı üst limit tayin edilmeden verilmektedir.

Bankası bu KOBİ nakit destek kredisi kapsamında müşterilere sunulan azami vade dilimini 36 ay olarak belirlemiştir. Ayrıca müşterilere 6 aylık ödemesiz dönem imkanı da tanınmaktadır. Ayrıca kredi geri ödemeleri ayda bir yapılabildiği gibi, sektöre bağlı olarak dönemlik kazancı olan müşteriler için 3 ayda bir ya da 6 ayda bir ödeme imkanı da sağlanmaktadır.

Bankası Sezona Hazırlık Kredisi

Dönemlik olarak girdileri artan ve doğal olarak bu dönemlere hazırlanmak için nakit ihtiyacı hisseden firmalar için Bankası Sezona Hazırlık Kredisi vermektedir. “Ölü Sezon” olarak tabir edilen dönemlerde nakit girdisi sağlayamayan KOBİ’ler, çalışma dönemleri yaklaşırken doğal olarak yapmak için nakit ihtiyacı hissetmektedirler.

Bahse konu durum turizm sektörü, servis ve taşımacılık sektörü gibi dönemsel olarak ara veren ve sezonluk olarak yoğun çalışan sektörler için geçerli olabilmektedir. Bu kredi türünde de banka müşterilerine üst limit tayin etmeden finansman desteği sunmaktadır. Maksimum vade 36 ay olarak belirlenmiştir.

Bankası

Tarım sektöründe faaliyet gösteren ve 2B türünde arazi satın alımı gerçekleştirmesi gereken müşteriler, Yapı Kredi Bankası ’nden faydalanabilmektedirler. Yapı Kredi Bankası’nın bu kredi türünde de üst limit tayin edilmemiştir. , alınacak arazinin değeri ve müşteri talebine göre bankaca uygun görülen tutar seviyesinde kullandırılabilmektedir. Kredi maksimum 120 ay vadede geri ödenebilmektedir. Bütün kredi seçeneklerine başvurular Yapı Kredi Bankası şubeleri vasıtası ile yapılabilmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.