İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kefilsiz PTT ve Aktifbank’tan N Kolay Emekli Kredisi Detayları Burada!

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Emekli vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran PTT ve Aktifbank ortaklığında geliştirilen N Kolay Emekli kredisi; emeklilerin nakit sorununu çözmektedir. PTT’den emekli maaşını alan vatandaşlara özel olarak sunulan kapsamında vatandaşlardan de istenilmemektedir. Kefilsiz PTT ve Aktifbank’tan N Kolay emekli kredisi şartları ve örnek hesaplamaları yazımızın detayında bulabilirsiniz.

Kefilsiz PTT ve Aktifbank’tan N Kolay Emekli Kredisi Şartları

PTT’den emekli maaşını alan kişiler için geliştirilen Aktifbank N Kolay emekli kredisi kapsamında, yukarıda da belirttiğimiz üzere aranmamaktadır. Bunun yanı sıra herhangi bir temlik ya da ipotek şartı da yoktur. N Kolay dahilinde vatandaşların finansman kullanabilmeleri için gereken şartlar ise şunlardır:

  • dahilinde nakit edinecek müşterinin yaşı 80’i aşamaz. Bunun yanı sıra, krediden faydalanacak vatandaşın yaşı ile vadesi yıl bazında toplandığında 83’ü aşamaz.
  • Aktifbank N Kolay Emekli kredisi 3 ila 36 ay arası vadede sunulmaktadır. Vatandaş aldığı krediyi 3 aydan 36 aya kadar tercih ettiği vadede geri ödeyebilecektir.
  • Aktifbank N Kolay Emekli kredisi dahilinde minimum 2 bin Türk Lirası ve maksimum 60 bin Türk Lirası kullanılabilmektedir.
  • Bütün vade seçenekleri için N Kolay emekli kredisinde aylık yüzde 3,49 noktasında sabittir.

Kefilsiz PTT ve Aktifbank’tan N Kolay Emekli Kredisi Hesaplama Örnekleri

Aktifbank’tan kefilsiz PTT emekli kredisi kullanmak isteyen emekli vatandaşlar için birkaç hesaplama örneği yapmakta yarar var.

Bu dahilinde 2 bin Türk Lirası finansman edinen müşterinin 12 ay vade tercih etmesi durumunda 12 ay boyunca geri ödemeleri 215,44 Türk Lirası olacaktır. 24 ay vade tercihinde aylık taksit ödemeleri 133,71 Türk Lirası ve 36 ay vade tercihinde ise 108,54 Türk Lirası olacaktır.

5.000 Türk Lirası kullanan vatandaş geri ödemelerini 12 ay vadede yapmak isterse 538,59 Türk Lirası, 24 ay vadede yapmak isterse 334,28 Türk Lirası ve 36 ay vadede yapmak isterse 271,36 Türk Lirası taksit ödemeleri yapmak durumundadır. Kredinin şartlarında değişiklik yapma hakkı Aktifbank’ın yetkisinde olduğu unutulmamalı, kredi kullanılmak istenildiğinde güncel faiz oranlarının PTT iş yerlerinden yahut Aktifbank şubelerinden teyit edilmelidir. N Kolay emekli kredisi başvuruları PTT iş yerlerinden yahut Aktifbank şubelerinden yapılabilmektedir.

Bir yorum

  1. […] 5.000 Türk Lirası kredi kullanan vatandaş geri ödemelerini 12 ay vadede yapmak isterse 538,59 Türk Lirası, 24 ay vadede yapmak isterse 334,28 Türk Lirası ve 36 ay vadede yapmak isterse 271,36 Türk Lirası taksit ödemeleri yapmak durumundadır. Kredinin şartlarında değişiklik yapma hakkı Aktifbank’ın yetkisinde olduğu unutulmamalı, kredi kullanılmak istenildiğinde güncel faiz oranlarının PTT iş yerlerinden yahut Aktifbank şubelerinden teyit edilmelidir. N Kolay emekli kredisi başvuruları PTT iş yerlerinden yahut Aktifbank şubelerinden yapılabilmektedir. Kefilsiz PTT ve Aktifbank’tan N Kolay Emekli Kredisi Detayları Burada! […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.