İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İşbank Aidatsız Kredi Kartı Maximum Aidatsız Kart ve İşbank Öğrenci Kredi Kartı İş’te Üniversiteli

İş Bankası’nın sunduğu ürünler arasında müşteri taleplerine yönelik hazırladığı çeşitleri de bulunmaktadır. Kart aidatı ödemek istemeyenlere özel yıllık ücretsiz kartı, öğrencilere özel genç kredi kartı bu ürünlerden bazılarıdır. İşbank aidatsız kredi kartı Maximum Aidatsız ve İşbank İş’te Üniversiteli hakkında detaylı bilgi yazının devamında bulunmaktadır.

İşbank Aidatsız Kredi Kartı Maximum Aidatsız Kart Özellikleri

İş Bankası’nın yıllık kart ücreti talep etmediği kredi kartı Maximum Aidatsız Kart’tır. İşbank Maximum Aidatsız kredi kartı ile Maximum üye iş yerlerinden alışveriş ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Aidatsız kredi kartı olmasına rağmen taksit imkanından İşbank Maximum Aidatsız dahilinde faydalanabilirsiniz.  İşbank aidatsız kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde maxi puan kazanabilir, kazandığınız bu maxi puanlarla bedava alışveriş yapabilirsiniz. İş Bankası Maximum Aidatsız Kredi Kartı aynı zamanda banka kartı olarak da kullanılabilmektedir. Maximum aidatsız kredi kartı ile vadesiz mevduat hesabınıza ulaşarak bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İşbank Öğrenci Kredi Kartı İş’te Üniversiteli Özellikleri

İş Bankası’nın gençlere özel kredi kartı İş’te Üniversiteli’dir. İşbank İş’te Üniversiteli ile size özel kampanyalardan, taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz. İşbank öğrenci kredi kartı İş’te Üniversiteli bir Visa kartıdır. İş Bankası genç kredi kartı İş’te Üniversiteli kartına 18 yaş üstündeki lisans üstü eğitim gören öğrencilerde dahil tüm üniversite öğrencileri faydalanabilmektedir. İş bankası genç kredi kartı sahibi olabilmek için kimlik belgeniz ve öğrenci belgeniz ile başvurunuzu yapabilirsiniz. İş Bankası öğrenci kredi kartları kapsamında aidatsız öğrenci kredi kartı da tasarlamıştır. İşbank aidatsız öğrenci kredi kartı İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı’dır. İş Bankası aidatsız öğrenci kredi kartı dahilinde size özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz. İş Bankası öğrenci kredi kartları kapsamında peşin yaptığınız alışverişlerinizi sonradan taksitlendirme imkanı bulunmaktadır.

İş Bankası aidatsız kredi katı başvurusu ve İş bankası öğrenci için İşbank şubelerine uğrayabilir, İş Bankası internet ve cep şubelerinden, İş Bankası telefon bankacılığı aracılığı ile, SMS ile ve İş Bankası resmi internet sitesinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra İş Bankası kredi kartları hakkında İş Bankası müşteri hizmetleri aranarak da bilgi sahibi olunabilmektedir.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.