İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ING Bank PTT İhtiyaç Kredisi Kredi Postam!

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

ve ING Bank iş birliği ile oluşturulan ihtiyaç kredisi ürünü Kredi Postam dahilinde ihtiyaç duyduğunuz nakdi anında temin edebilirsiniz. Müşterileri özelinde çeşitli kredi ürünleri tasarlayan ING Bank, PTT ile de ortaklık kurarak maaşını PTT’den alan emekli müşterilere özel kredi hizmeti sunmuştur. ING Bank ihtiyaç kredisi Kredi Postam hakkında detaylı bilgi yazının devamında bulunmaktadır.

ING Bank kredi postam dahilinde maaşını PTT’den alan emekli müşterileri finansman sağlayabilmektedir. Bahse konu kredi kapsamında uygulanan faiz oranları kullanılan kredi tutarına göre farklılık göstermektedir. PTT ING Bank Kredi Postam dahilinde başvuru yapmak ve finansman sağlamak için tüm PTT şubelerinden başvuru yapabilebilmektedir. İlgili kredi hizmeti dahilinde 40 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlanabilmektedir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Kredi Postam Özellikleri

  1. ING Bank ihtiyaç kredisi dahilinde maaşını PTT’den alan tüm emekli müşteriler kredi kullanabilmekte ve nakit ihtiyaçlarına çözüm bulabilmektedir.
  2. ING Bank Kredi Postam kapsamında uygulanan faiz oranı aylık yüzde 2,89’dan başlamaktadır.
  3. ING Bank işbirliği ile oluşturulan ihtiyaç kredisi Kredi Postam dahilinde kullanılan likidite miktarına göre uygulanan faiz oranı farklılık göstermektedir. 20 bin Türk Lirası’na kadar olan kredi kullanımlarında aylık yüzde 3,19 faiz oranı; 20 bin Türk Lirası ve üzeri miktarlarda kredi kullanımlarında ise aylık yüzde 2,89 faiz oranı uygulanmaktadır.
  4. ING Bank PTT koşullarından faydalanılarak sağlanabilecek minimum finansman miktarı 2 bin 500 Türk Lirası; maksimum finansman tutarı ise 45 bin Türk Lirası’dır.
  5. Kredi Postam uyarınca kullanılan kredi azami 36 aya kadar vadelendirilebilmektedir.
  6. ING Bank PTT işbirliği ile ihtiyaç kredisi kapsamında müşterinin yaşı ile kullanılan kredinin vadesi 75’i geçememektedir. Örnek verecek olursak, 74 yaşındaki bir müşteri maksimum bir yıl vade ile kredi kullanabilmekte, 73 yaşındaki müşteri de maksimum 2 yıl vadeli kredi kullanabilmektedir.
  7. Bahse konu uyarınca kullanılan kredi tutarının binde 5’i kadar kredi tahsis bedeli tahsil edilmektedir.
  8. ING Bank PTT ihtiyaç kredisi Kredi Postam kapsamında müşteriden hayat sigortası yaptırması da talep edilmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşterinin yaşı ve cinsiyetine göre farklılık göstermektedir.
  9. Kredi kapsamında finansman sağlamak için PTT şubelerine uğrayabilirsiniz.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.