İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ING Bank Kredim Sonsuz İhtiyaç Kredisi

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Hiç beklenmedik anda, aniden paraya ihtiyaç olabiliyor. Bu durumlarda ING Bank ürünleri ile tabii ki her zaman yanınızda. ING Bank Kredim Sonsuz İhtiyaç Kredisi ile Destek Hesap ve limitlerinizi de ihtiyaç kredinize dahil edebilirsiniz. Bu sayede destek hesap ve kredi kartı borçlarınızı 36 aya varan taksitlerle gibi kullanabilirsiniz. Bu şekilde kullanılabilecek ihtiyaç kredisi limiti belirlenmiş olup, ihtiyaç duyulan her an kullanılabilmektedir.

ING Bank Kredim Sonsuz Özellikleri

– ING Bank kredim sonsuz; müşteri talebine yönelik olarak tanımlanmış kredi kartı, destek hesap ve limitlerinin tamamını kapsayan toplu bir limittir.

– Toplam kullanım limiti yalnızca için geçerlidir. Bu toplam limit kapsamında kalmak kaydıyla Kredim Sonsuz pek çok kez kullanılabilmektedir.

– Kredim Sonsuz hizmeti dahilinde toplam kullanılmak istenen meblağ limitinizi aşıyor ise bu aşamada destek hesap ve limitlerinizden faydalanabilirsiniz.

– ING Bank Kredim Sonsuz koşullarına göre taksitler ödendikçe, sırası ile kredi kartı, destek hesap ve limiti açılmaktadır.

– ING Bank kredim sonsuz dahilinde destek hesap ve limiti olarak kullanıldığı takdirde, kullanılan miktar kadar ki kısım için tüketici kredisi koşul ve faiz oranları geçerli olmaktadır.

– ING Bank Kredim sonsuz uyarınca belirlenen limit belli bir süre geçerli olup, değiştirilebilmektedir. Müşteri talebine ve bankanın onayına binaen limit güncellenebilmektedir.

– Kredim Sonsuz hizmetinden artık faydalanmak istemiyorsanız, iptal edebilirsiniz. Kredim Sonsuz’un iptali için KREDIMSONSUZIPTAL TCKMLKNO yazılarak 2205’e kısa mesaj yollayabilirsiniz. ING Bank Kredim Sonsuz’un iptali, destek hesap ve kredi kartının iptali demek değildir. Yalnızca yukarıda anlatıldığı üzere toplu kullanım özelliğinden vazgeçmek demektir.

– Kredim Sonsuz kapsamında uygulanan faiz oranı aylık yüzde 2,59’dan başlamaktadır. Uygulanan faiz oranı müşterinin kredi skoruna göre farklılık göstermektedir.

– ING Bank Kredim sonsuz hizmeti dahilinde belirlenen maksimum vade 36 aydır. 36 aya varan vadelerde kredi geri ödemenizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

– ING Bank bahse konu kredi hizmeti kapsamında kullanan kredi tutarının binde 5’i kadar kredi tahsis bedeli tahsil etmektedir. Ayrıca hayat sigortası yaptırmak da banka tarafından şart koşulmuştur.

– Kredim Sonsuz uyarınca kullanılabilen maksimum kredi miktarı 60 bin Türk Lirası’dır.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.