İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ING Bank e- Turuncu Vadeli Hesap Dahilinde Türk Lirası Mevduatlara Yüksek Faiz Veriyor!

ING Bank, mevduat sahibi müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Türk Lirası cinsinden mevduat sahibi müşterisinin vade tercihine göre veren banka, vatandaşa risksiz kazanç elde etme imkanı tanıyor. İşte e-Turuncu Hesap faiz oranları

Türk Lirası cinsinden mevduatı olan müşteriler, 12 aya kadar vadeli olarak bankaya mevduatlarını yatırdıklarında hoş geldin faizi adı altında elde edebiliyorlar. 1 milyon Türk Lirası’na kadar mevduatını bankaya yatıran müşterinin 12 ay vadede karşılaşacağı yüzde 18 olarak belirlenmiş durumda. 1 milyon Türk Lirası üzeri 12 aya kadar vadeli hesaplarda banka tarafından sunulan faiz oranı ise yüzde 4 olarak tayin edilmiştir.

1 Yıldan İtibaren Avantajlı Faiz Oranı!

ilk 12 ay hoş geldin faizi uygulayarak memnun ettiği müşterisini, 13. aydan itibaren de yine oranları ile mutlu etmeye devam ediyor. On üçüncü aydan itibaren faiz oranlarında bir miktar düşme yaşanıyor.

Bin lira ila 10 bin lira arası mevduatı olan müşteriler için yüzde 10 seviyesine, 10 bin lira ila 25 bin lira arası mevduatı olan müşteriler için ise faiz oranı yüzde 11 seviyesine düşüyor. 25 bin lira ila 75 bin lira arası mevduatı olan müşteriler için faiz oranı hoş geldin faizi olan yüzde 18 noktasından yüzde 12,5 noktasına gerilerken, 75 bin lira ila 250 bin lira arası mevduatı olan müşteriler için yüzde 14,5 düzeyine iniyor.

250 bin lira ila 1 milyon lira arası mevduatı olan müşteriler için hoş geldin faiz oranı olan yüzde 18 noktasından yüzde 16 seviyesine inmektedir. 1 milyon lira üzeri mevduatlar için ise faiz oranı tıpkı hoş geldin faiz oranında olduğu gibi yüzde 4 olarak devam etmektedir.

ING Bank, Amerikan Doları ve Euro için de cazip tatbik etmektedir. 250 bin Amerikan Doları’na kadar, 1 aydan 12 ay vadeye değin hoş geldin faizi banka tarafından yüzde 4 olarak belirlenmiştir. Euro için ise 250 bin Euro’ya kadar ve yine 1 aydan 12 ay vade arasında hoş geldin faizi yüzde 1 olarak uygulanmaktadır. Türk Lirası cinsinden hesaplarda olduğu gibi, Euro ve Amerikan Doları vadeli hesaplarda ise; 12 ayın akabinde daha düşük olan avantajlı faiz oranlarına geçilmektedir.

Bir yorum

  1. […] ING Bank, Amerikan Doları ve Euro için de cazip faiz oranı tatbik etmektedir. 250 bin Amerikan Doları’na kadar, 1 aydan 12 ay vadeye değin hoş geldin faizi banka tarafından yüzde 4 olarak belirlenmiştir. Euro için ise 250 bin Euro’ya kadar ve yine 1 aydan 12 ay vade arasında hoş geldin faizi yüzde 1 olarak uygulanmaktadır. Türk Lirası cinsinden hesaplarda olduğu gibi, Euro ve Amerikan Doları vadeli hesaplarda ise; 12 ayın akabinde daha düşük olan avantajlı faiz oranlarına geçilmektedir. ING Bank e- Turuncu Vadeli Hesap Dahilinde Türk Lirası Mevduatlara Yüksek Faiz Veriyor! […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.