İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ING Bank Aidatsız Kredi Kartı Light Kart ING Bank Uçuş Kredi Kartı Pegasus Bol Bol Kart

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

müşterilerine bireysel kredilerden ticari kredilere, ekstra puan kazandıran kredi kartından mil kazandıran kredi kartına kadar pek çok ürün sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren ING Bank ürünlerini geniş bir skalada hazırlamaya özen göstermektedir. aidatsız Light Kart ve uçuş kredi kartı Pegasus Bol Bol Kart da bu ürünler arasındadır. Light Kart ve Pegasus Bol Bol Kart özelliklerini detaylı bir şekilde yazının devamındadır.

Aidatsız Light Kart Özellikleri

ING Bank aidatsız Light Kart dahilinde banka yıllık kart ücreti tahsil etmemektedir. ING Bank yıllık ücreti olmayan kredi kartı kapsamında limitiniz dahilinde alışveriş yapabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızda nakit avans çekebilirsiniz. ING Bank Light Kart ile peşin alışveriş yapılabilmektedir. Lakin yaptığınız peşin alışverişleri sonradan taksitlendirme imkanınız bulunmaktadır. ING Bank aidatsız kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı vererek fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ING Bank Mil Kazandıran Uçuş Kartı Pegasus Bo Bol Kart

ING Bank mil kazandıran Pegasus Bol Bol Kart’tır. Pegasus Bol Bol Kart dahilinde yaptığınız harcamalarınızdan puan kazanabilir bu puanlarınızla seyahatleriniz için bedava bilet alabilirsiniz. ING Bank uçuş kartı ile limitiniz dahilinde alışveriş ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz. ING Pegasus Bol Bol kart ile fatura ve düzenli ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı verebilir, bu ödemeleri takip etmek zorunda kalmayabilirsiniz. Bahse konu kredi kartını ilk kez edinip kullanmaya başlayan müşteriler 100 Türk Lirası harcamaya 20 Bol puan kazanma hakkı elde etmektedirler.

ING Bank Pegasus uçuş kredi kartının ING Bank Pegasus BolBol Classic Kart ve ING Bank Pegasus Bol Bol Premium Kart olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır.  ING uçuş Pegasus Bol Bol Premium Kart, Pegasus Bol Bol classic kredi kartının tüm özelliklerine sahip olmakla birlikte size özel farklı avantajlı özellikleri de bulunmaktadır.

ING Bank Pegasus Bol Bol Kart ve ING Bank aidatsız Light Kart sahibi olmak için bankanın şubelerinden, resmi internet sitesinden ya da ING telefon bankacılığından başvuru yapabilirsiniz.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.