İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ICBC Bank Hesaplı Kredi Kampanyası İle 36 Ay Vadeli Kredi İmkanı!

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

ICBC Bank Hesaplı kampanyası ile müşterilerine finansman olanağı sunuyor. kapsamında müşterilere 36 aya kadar vade olanağı tanınmakta. Müşterilerin kredi kapsamında edinebilecekleri maksimum tutar ise 100 bin Türk Lirası olarak tayin edilmiş durumda. İşte ICBC Bank Kampanyası detayları…

ICBC Bank Hesaplı Kredi kampanyası dahilinde edinen müşteriler için banka vade tercihine göre farklı tayin etmiştir. İlk seçenekte müşterilerin azami 12 aya kadar vadeli kredi talepleri için yüzde 2,84’dür. 13 ila 24 ay vade aralığı için faiz oranı aylık yüzde 2,67 seviyesine inmektedir. 25 aydan 36 aya kadar olan vade tercihlerinde ise uygulanan faiz oranı aylık yüzde 2,55 seviyesine çekilmiştir. Bu oranlar kredi meblağına göre farklılık arz etmemektedir. ICBC Bank Hesaplı Kredi dahlinde kullanılan kredi meblağının binde beşi seviyesinde kredi tahsis ücreti tahsilatı yapılmaktadır.

ICBC Bank Hesaplı Kredi Hesaplama Örnekleri

ICBC Bank Hesaplı Kredi kampanyası kapsamında müşterilerin tercih edebilecekleri kredi meblağı ve vadesi üzerinden örnek hesaplamalar yapmakta fayda var.

Bankadan kredi kampanyası uyarınca 50 bin Türk Lirası finansman edinen ve edindiği finansmanı 36 ay vadede geri ödemek isteyen müşterinin aylık taksit tutarları 2 bin 310,74 Türk Lirası olacaktır.  Kredi kapsamında müşteriden kredi tahsis ücretinin haricinde bir de hayat sigortası poliçe prim ücreti tahsilatı yapılacaktır.

Müşterinin kredi vadesi sonunda bankaya yapmış olacağı toplam ödeme tutarı 83 bin 186,64 Türk Lirası olacaktır. Kredinin müşteriye yıllık toplam maliyeti ise yüzde 44,1737 olarak gerçekleşecektir.

ICBC Bank Hesaplı Kredi kampanyası uyarınca 20 bin Türk Lirası finansman kullanan ve kullandığı likiditeyi bankaya 36 ay vadede geri ödemek isteyen bir müşteri aylık 924,30 Türk Lirası taksit ödemeleri yapacaktır. Kredinin müşteriye toplam yıllık maliyet oranı yüzde 44,1760 olarak gerçekleşecektir.

Kredi vadesi sonunda ICBC Bank’a müşterinin yaptığı toplam geri ödeme tutarı 25 bin 980 Türk Lirası’nı bulacaktır. ICBC Bank binde beş seviyesindeki kredi tahsis ücreti gereği 20 bin lira kredi edinen müşteriden 100 lira artı vergiler dahil olmak üzere toplamda 105 lira dosya masrafı tahsil edecektir.

Bir yorum

  1. […] Kredi vadesi sonunda ICBC Bank’a müşterinin yaptığı toplam geri ödeme tutarı 25 bin 980 Türk Lirası’nı bulacaktır. ICBC Bank binde beş seviyesindeki kredi tahsis ücreti gereği 20 bin lira kredi edinen müşteriden 100 lira artı vergiler dahil olmak üzere toplamda 105 lira dosya masrafı tahsil edecektir. ICBC Bank Hesaplı Kredi Kampanyası İle 36 Ay Vadeli Kredi İmkanı! […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mission News Theme by Compete Themes.