İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

HSBC Taşıt Kredisi 0 Km ve İkinci El Taşıta Veriliyor!

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Hayalini kurduğunuz arabaya sahip olmak için HSBC Son Sürat dahilinde finansman sağlayabilirsiniz. Çeşitli ve ihtiyaç kredisi ürünlerinin yanı sıra sıfır km ve ikinci el araçlar için de sağlayan HSBC, müşterilerine avantajlı koşullarla finansman imkanı sunmaktadır. HSBC 0 km ve ikinci el taşıt alımlarında kullanılabilmekte ve gelirinize uygun taksitlerle geri ödenebilmektedir.

HSBC başvurusu HSBC şubelerinden yapılabilmektedir. Bankanın talep ettiği belgelerle birlikte, istediğiniz bir HSBC şubesine giderek taşıt kredisi başvurusu yapabilirsiniz. HSBC taşıt kredisi dahilinde gerekli olan belgeler şu şekilde sıralanabilmektedir:

  1. Başvuru formu
  2. Kimlik belgesi
  3. Gelir belgesi
  4. Serbest meslek sahipleri için ticaret sicil gazetesi
  5. Krediye konu aracın proforma faturası/ ruhsat belgesi
  6. Başvuru sahibinin adına düzenlenmiş olan son döneme ait elektrik, telefon, su vb. gibi bir fatura
  7. Son aya ait olan SGK bildirgesi

Bunların yanı sıra banka gerek gördüğü bir belgeyi talep edebilir. HSBC araç kredisi kapsamında banka kefil talep ederse, söz konusu belgeler kefil için de gereklidir.

HSBC Son Sürat Özellikleri

HSBC kapsamında hem sıfır kilometre hem de ikinci el araçlar için finansman sağlamaktadır. Banka söz konusu hizmeti kapsamında 100 bin Türk Lirası’nı aşan araçlar için 100 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ini, 100 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın ise yüzde 50’sini finanse edebilmektedir. Bahse konu kredi ürünü uyarınca ikinci el taşıt alımlarında ise aracın kasko bedelinin maksimum yüzde 70’i kredi olarak kullanılabilmektedir. Yani HSBC taşıt kredisi kapsamında sağlanabilecek azami miktar arabanın değerine göre farklılık göstermektedir. Banka bahse konu kredi ürünü kapsamında 48 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır.

Taşıt kredisi kapsamında belirlenen maksimum vade 48 aydır. HSBC araç kredisi uyarınca erken ödeme, ara ödeme ve otomatik ödeme gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz. Ödeme seçenekleri ile banka sizlere kolaylık sunmaktadır. HSBC taşıt kredisi dahilinde banka kefilsiz ve yalnızca taşıt rehni karşılığı ile finansman imkanı sunmaktadır. Banka ilgili ürünü koşullarına göre hayat sigortası talep etmemektedir lakin talebiniz dahilinde sigorta yapılabilmektedir.

HSBC taşıt kredisi kapsamında banka aylık yüzde 3,15 faiz oranı ile kullandırabilmektedir. Aylık yüzde 3,15 faiz oranı ile kullandığınız finansmanı 48 aya vardan vadelerde rahat rahat ödeyebilirsiniz. HSBC 0 km ve ikinci el taşıt kredisi kapsamında kullanılan kredi tutarının binde 5’i kadar kredi tahsis bedeli talep etmektedir. Bu bedel başlangıçta ve tek seferliğine tahsil edilmektedir.

Bir yorum

  1. […] HSBC taşıt kredisi kapsamında banka aylık yüzde 3,15 faiz oranı ile kredi kullandırabilmektedir. Aylık yüzde 3,15 faiz oranı ile kullandığınız finansmanı 48 aya vardan vadelerde rahat rahat ödeyebilirsiniz. HSBC 0 km ve ikinci el taşıt kredisi kapsamında kullanılan kredi tutarının binde 5’i kadar kredi tahsis bedeli talep etmektedir. Bu bedel başlangıçta ve tek seferliğine tahsil edilmektedir. HSBC Taşıt Kredisi 0 Km ve İkinci El Taşıta Veriliyor! […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.