Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Anasayfa / Finans Rehberim / Krediler / HSBC Sigortalı ve Sigortasız İhtiyaç Kredisi Kampanyası

HSBC Sigortalı ve Sigortasız İhtiyaç Kredisi Kampanyası

/
/
/
344 Gösterim

Hayat pahalılığı, masraflar derken nakit ihtiyacı aniden ortaya çıkabiliyor. Evdeki hesap her zaman çarşıya uymuyor maalesef. Bu gibi durumlarda HSBC her zaman yanınızda. İhtiyaç kredinizi HSBC’den alarak ihtiyacınızı karşılayabilir, kredi geri ödemelerinizi ise 36 aya varan vadelerde tamamlayabilirsiniz. HSBC Sigortalı ve sigortasız ihtiyaç kredisi kampanyası detayları haberimizin devamında…

İhtiyaç kredisi en çok kullanılan, en çok ihtiyaç duyulan kredi türü. Acil nakde ihtiyacım var diyorsanız HSBC ihtiyaç kredisinden faydalanabilirsiniz. Üstelik HSBC sigortalı ve sigortasız ihtiyaç kredileri sunmaktadır. İstediğiniz kredi türünden faydalanabilir, size gereken meblağı finanse edebilirsiniz. HSBC sigortalı ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vade süresine göre farklı faiz oranları uygulamaktadır. Sigortalı ihtiyaç kredisi dâhinde 12 aya kadar olan vadelerde aylık yüzde 2,93; 12 ile 36 ay arası vadelerde ise aylık yüzde 2,83 faiz oranı uygulanmaktadır. HSBC sigortasız ihtiyaç kredisi kapsamında yine vade süresine göre faiz oranları farklılık göstermektedir. 12 aya kadar olan geri ödemelerde aylık yüzde 2,96; 12 ile 36 ay arası vadelerde ise aylık yüzde 2,86 faiz oranı uygulanmaktadır.

HSBC İhtiyaç Kredisi Kampanyası Dahilinde Azami Vade 36 Ay!

HSBC sigortalı ve sigortasız ihtiyaç kredisi kampanyası uyarınca maksimum 36 ay vadelendirme yapılabilmektedir. Azami vade süresi 36 ay olarak belirlenmiştir. Söz konusu tüketici kredisi kampanyası kapsamında asgari bin Türk Lirası, maksimum ise 40 bin Türk Lirası finansman sağlanabilmektedir. kampanyası dâhinde kredi tahsis bedeli talep etmektedir. Kredi tahsis bedeli talep edilen kredi tutarının binde 5’i kadardır.

HSBC sigortalı ihtiyaç kredisi kapsamında 36 ay vadede geri ödeme koşulu ile 20 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 2,83 faiz oranından faydalanacaktır. Bu durumda müşteri 100 Türk Lirası kredi tahsis bedeli (dosya masrafı) ödeyecektir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteri özelinde farklılık göstereceğinden dolayı hesaplamaya dahil edilmemiştir. Müşteri vade sonunda toplam 34 bin 955,98 Türk Lirası ödemiş olacaktır.

HSBC sigortasız ihtiyaç kredisi kampanyası uyarınca 36 ay vadede geri ödeme sözü ile 20 bin Türk Lirası kredi kullanan bir müşteri aylık yüzde 2,86 faiz oranından faydalanacaktır. Banka müşteriden 100 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edecektir. Sigorta yapılmadığından dolayı sigorta masrafı bulunmamaktadır. Müşterinin aylık taksitleri 976 Türk Lirası kadar olacaktır. Vade sonunda toplam ödenen meblağ 35 bin 138,53 Türk Lirası olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Acil Nakit Lazım Olanlara Denizbank’tan Anında İhtiyaç Kredisi başlıklı makalemizde anında kredi, denizbank anında kredi ve denizbank hemen kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yorumlar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yapışkan kenar çubuğunu etkinleştirmek için gereken bu div yüksekliği
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :