Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Anasayfa / Finans Rehberim / Krediler / HSBC İhtiyaç Kredisi Kampanyası

HSBC İhtiyaç Kredisi Kampanyası

/
/
/
460 Gösterim

Dünyanın en büyük bankaları arasında bulunan HSBC Bank, Türkiye’deki faaliyetlerine de tüm hızıyla devam ediyor. Kurumun en önemli bankacılık ürünlerinden olan krediler kategorisinde düzenledi.

kredisi kampanyası kapsamında uygulanan faiz oranı aylık yüzde 2,95’den başlamaktadır. Bu faiz oranı, kredili hayat sigortası yaptırılması durumunda geçerlidir. Kredili hayat sigortası banka tarafından teminat olarak kabul edilmektedir. Kredili hayat sigortası yaptırılmadığı takdirde faiz oranı başlangıç seviyesi aylık yüzde 2,98 noktasına çıkmaktadır.

HSBC ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde müşterilerinden kefil isteme hakkını ve teminat isteme hakkını da saklı tutmaktadır. Gerek sigortalı ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında ve gerekse sigortasız ihtiyaç kredisi kampanyası uyarınca kullanılan krediler üzerinden HSBC yüzde 0,5+ BSMV kredi tahsis ücretini kredi kullandırımı esnasında peşin olarak tahsil edilmektedir. Yine her iki kredi seçeneği için de banka tarafından sunulan azami vade imkanı 36 ay olarak belirlenmiştir.

HSBC İhtiyaç Kredisi Kampanyası Hesaplama Örnekleri

HSBC ihtiyaç kredisi kampanyasından kredili hayat sigortası yaptırarak yararlanmak isteyen vatandaş, 20 bin Türk Lirası krediyi 24 ay vadede geri ödemek isterse aylık taksitleri bin 250,69 Türk Lirası olacaktır. Müşteriden 100 Türk Lirası kredi tahsis ücreti ve 5 Türk Lirası da BSMV tahsil edilecektir. Ayrıca 213,52 Türk Lirası da kredili hayat sigortası müşteriden ayrıca kesilecektir. Kredinin aylık maliyet oranı yüzde 3,69 olacaktır. Müşterinin 2 yıl sonunda yapacağı toplam ödeme tutarı takribi 30.335,19 Türk Lirası’nı bulacaktır. Kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 44,33 seviyesindedir.

20 bin Türk Lirası krediyi, kredili hayat sigortası yaptırmayarak kullanan bir müşteri aylık yüzde 2,98 oranından faydalanarak borcunu 36 ay vadede geri ödeyebilecektir. Bu durumda müşterinin aylık taksit tutarı 969,31 Türk Lirası olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak müşteriden 100 Türk Lirası alınacaktır. Bu örnekte kredili hayat sigortası masrafı bulunmamaktadır.

Kredinin aylık toplam maliyet oranı yüzde 3,41 ve yıllık toplam maliyet oranı da yüzde 41,04 olacaktır. 3 yılın sonunda toplam ödenen tutar ortalama 35 bin Türk Lirası’nı bulacaktır. HSBC Bank kredi koşullarında ve ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. HSBC ihtiyaç kredisi başvurusu, bankanın internet bankacılığından yahut şubelerinden şahsen yapılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Bireysel İşyeri Kredisi İle Kendi İşinizi Kurabilirsiniz! başlıklı makalemizde iş yeri açma kredisi, vakıfbank iş yeri açma kredisi ve vakıfbank iş yeri kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.İlgili kelimeler:
hsbc kredi kartı internet alışverişine açma language:tr

1 Yorumlar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yapışkan kenar çubuğunu etkinleştirmek için gereken bu div yüksekliği
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :