İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Herkese Uygun Farklı Bonus Kredi Kartları Garanti Bankası’nda!

Günümüz dünyasının olmazsa olmazlarının başında kartları geliyor. Garanti Bankası da, kredi kartı hizmetleri kapsamında müşterilerine özel bonus kart imkanı sunuyor. Banka tarafından “bonus ailesi” olarak adlandırılan kartları uyarınca müşterinin gelir düzeyi, harcama özellikleri ve tercihleri göz önüne alınarak kendisine en uygun kredi kartının tanımlanması sağlanıyor. Bu sayede Garanti Bankası bonus kartı müşteriye özel şekilde sunuluyor.

Garanti Bankası bonus kartlarının ana üyesi Garanti Bonus’tur. Sadece Türkiye’de değil, dünyanın her yerinde yapılan alış verişlerde bonus kazanılmasını sağlayan Garanti Bonus kart ile yapılan alış verişlerin taksitlendirilmesi de sağlanmaktadır.

Garanti Bonus kartına bankanın şubelerinden başvurulabildiği gibi, bankanın resmi internet sitesi aracılığı ile de başvuru yapılabilmektedir. Ayrıca 444 0 333 numaralı “Alo Garanti” telefon hattından da Garanti Bonus kredi kartına başvurmak mümkündür.

Garanti Bankası Bonus Gold Kart

Garanti Bankası Bonus Gold kartı kapsamında aylık harcaması 2 bin Türk Lirası’nı geçen müşterilerine yüzde 25 daha fazla bonus puan kazandırmaktadır. Bu sayede harcarken kazanılan tutar daha da artmaktadır. Başvuru yöntemleri Garanti Bonus Kartı ile aynıdır.

Garanti Bonus Genç Kart!

Garanti Bankası gençlere verdiği önemi, gençler için özel kartı ürünü hazırlayarak da göstermiştir. Garanti Bankası Genç Kart dahilinde diğer Bonus Kartlarında olduğu gibi harcama sırasında bonus kazanılmakta ve sonrasında bu bonuslar kullanılabilmektedir.

Bonus Genç Kart 18 ile 25 yaş aralığındaki müşteriler için sunulmaktadır. Garanti Bonus Genç Kartın bir diğer özelliği ise yıllık aidatının olmamasıdır. Bu sayede gençler kartı aidatı ödemekten kurtulmaktadırlar.

Kredi Kartı Aidatı Olmayan Bonus Flexi Kart!

Türkiye’de faaliyet gösteren 250 binden fazla iş yerinde taksit yapma özelliği bulunan ve harcadıkça bonus kazandırma özelliği bulunan Garanti Bonus Flexi kredi kartı kapsamında müşteriler kart aidatı ödememektedirler. Garanti Bankası bonus flexi kredi kartı aidat ücreti olmamasının yanında pek çok avantajlı özellik de sunmaktadır.

Diğer başvuru seçeneklerine ek olarak aidatsız kredi kartına “BFLEXI” yazıp 3340’a kısa mesaj atılarak da başvuru yapılabilmektedir.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.