İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hangi Bankalar Ticari Kredi Kartı Veriyor?

Son güncelleme tarihi Kasım 3, 2020

Hangi Bankalar Ticari Kartı Veriyor?

Son yıllarda kartı herkes için adeta bir kurtarıcı duruma geldi. Sadece vatandaş için değiş esnaf içinde büyük bir avantaj haline geldi.

Nakit para her zaman en ideal ödeme şekli olsa da bazen maddi durum nakit ödemeye müsait değildir.

Bu yüzden iş sahipleri de satacağı malları kartı ödemesi ile almaktadır. Bu biraz ironik olsa da aydan aya ödenen taksitler, esnafın yüzünü güldürüyor. Ancak esnafın kullandığı kredi kartları, normal vatandaşın kullandığı kredi kartları değildir.

Esnafın rahatça harcama yaptığı kartı “ticari kredi kartı” adında tanımlanır. Bu kredi kartları normal kredi kartlara göre çok daha fazla limit içerir. Ticari kredi kartının da belirli koşulları bulunmaktadır.

Bu kartın kullanımı sadece ticaret yapan kişilerce kullanılmaktadır. Elbette ki bu ticari kartı her banka tarafından verilmemektedir.

Esnafın daha rahat ticaret yapabilmesi, mal alıp satabilmesi için, hangi bankalar ticari kartı veriyor, kısaca bilgi verelim.

Bir ticari karta sahip olmak istiyorsanız, her önünüze gelen bankadan ticari bir kartı alamazsınız.

Ülkemizde ticari kartı veren sınırlı sayıda banka bulunmaktadır. Ticari kimliğiniz, ticari kredi kartı alımına uygun olduğu takdirde uygun bankalardan bu kartı almak mümkündür.

Ancak, hangi bankalar ticari kartı veriyor, bilmiyorsanız bu konu hakkında biraz detay verelim. Ülkemizde ticari kartı verebilen tam yedi banka bulunmaktadır.

Sizde bir ticari bir kredi kartınız olsun isterseniz bu bankalara gönül rahatlığı ile başvuru yapabilirsiniz.

Ticareti kredi kartı veren bankaların başında Axess Business Card gelmektedir.

Yıllık olarak 90 lira kart ücreti bulunmaktadır. TEB BONUS Business Kredi Kartı da yıllık ödeneği 95 liradır.

Farklı avantajları ile müşterilere avantajlar sunmaktadır. PARAF Business Kredi Kartı ise 75 liralık bir yıllık masrafı bulunuyor. TEB World Business Card Kredi kartı yıllık 95 lira aidat istemektedir.

Tekstilbank Bonus Business Card Kredi kartı da tüccarlar için güzel fırsatlar sunmaktadır. KOBİ Cardfinans Business yıllık 89 liradır. Em uygun yıllık ücret 65 lira ücret ile Vadematik Kredi kartıdır.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.