İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Halkbank’tan Girişimcilere Krediler!

Halkbank yeni iş fikirleri ile ekonomik hayata katılmak isteyen girişimcilere özel fırsatları sunuyor. İş fikrini hayata geçirmek isteyen girişimcinin ihtiyaç duyduğu finansman, Halk Bankası’nın “Girişimci Kredisi” hizmeti ile sağlanıyor. Girişimci Kredisi, iş kurmak isteyen girişimcinin eğitimi ve tecrübesine göre farklı ürünlerle sağlanmaktadır. Bu kapsamda Genç Girişimci Kredisi, Cesur Girişimci Kredisi, Usta Girişimci Kredisi ve Mucit Girişimci Kredisi gibi finansman ürünleri Halk Bankası tarafından oluşturulmuştur. İşte Halkbank’tan girişimcilere detayları…

Banka Girişimci Kredisi dahilinde uygun vade seçenekleri ve faiz oranları ile müşteriye sağlamaktadır. Müşteri özelinde programlanmış ödeme planları ile banka, ödemesiz dönemli finansman imkanı sunmaktadır. Halk Bankası farklı tecrübelere sahip müşterilerine, farklı alanlardaki iş fikirleri için sağlamaktadır. Bahse konu ürünlerinden üniversitelerden yeni mezun olmuş genç girişimcilerden teknoparklarda aktif görev üstlenen teknolojik girişimcilere kadar birçok girişimci faydalanabilmektedir.

Halkbank ve Kredi Özellikleri

dahilinde üniversiteden yeni mezun olmuş, henüz tecrübe edinmemiş “genç” girişimciler, hayata geçirmek istedikleri iş fikirleri için 50 bin Türk Lirası’na kadar sağlayabilmektelerdir. Söz konusu kredi ürünü kapsamında tecrübe sahibi ve mesleki kuruluşlardan eğitim sertifikası almış olan “usta” girişimciler ise 30 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlayabilmektedirler.

Banka, üniversite mezunu olan ve eğitimini aldığı, tecrübe ettiği alanda kendi iş yerini açmak isteyen “cesur” girişimciler ve “mucit” girişimcilerin yanı sıra, teknokentlerde faaliyetlerde bulunan, patenti bulunan ürünü yahut fikri hayata geçirmek isteyen girişimcilere de 75 bin Türk Lirası’na kadar kredi olanağı sunmaktadır. İş fikrini hayata geçirmek isteyen girişimci KOSGEB, TTGV veya TÜBİTAK gibi kuruluşlardan hibe almış olsalar dahi Halkbank’ın Girişimci Kredisi’nden yararlanabilmektedir. Bu sayede girişimcilerin sermaye sıkıntısı çekmemesine Halk Bankası da destek olmaktadır. Banka, bahse konu kredi ürünü uyarınca 48 aya kadar vadelendirme yapabilmektedir. 48 aya kadar vadelerde müşteri, aylık eşit taksitlerle iş yerinin gelir getirmeye başlamasıyla kredi geri ödemesini kolayca gerçekleştirmektedir.

Halk Bankası’ndan koşullarından faydalanarak sağlamak isteyen müşteriler, kendilerine özel faiz oranları hakkında bilgi almak ve kredi kullanmak için banka şubelerine uğrayabilirler ya da bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirler.

Bir yorum

  1. […] Halk Bankası’ndan Girişimci Kredileri koşullarından faydalanarak likidite sağlamak isteyen müşteriler, kendilerine özel faiz oranları hakkında bilgi almak ve kredi kullanmak için banka şubelerine uğrayabilirler ya da bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirler. Halkbank’tan Girişimcilere Krediler! […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.