İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Halkbank Canım Evim Konut Kredisi İle 180 Ay Vade Fırsatı!

Son güncelleme tarihi Kasım 4, 2020

Halk Bankası kendi evinde oturmak isteyen, bir ev sahibi olmak isteyen müşterilerine finansman imkanı sunuyor. Kira öder gibi ev sahibi olayım diyorsanız Halk Bankası Canım Evim kredisi ile evinizi alabilirsiniz. ile 180 aya varan vadelerde finansman sağlayabilirsiniz. Söz konusu kredi ürünü hakkında detaylı bilgiyi ve örnek hesaplamayı yazının devamında bulabilirsiniz.

Halk Bankası Canım Evim dahilinde vade süresine göre farklılaşan faiz oranları uygulamaktadır. İlgili konut kredisi hizmeti dahilinde maksimum vade süresi 180 ay olarak belirlenmiştir. Halk Bankası Canım Evim dahilinde 180 aya varan vadeler ile kredi geri ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Banka bahse konu konut kredisi kapsamında 120 ay vadeye kadar olan finansman kullanımları için aylık yüzde 2,59 uygulamaktadır. Kredi geri ödemeleri 120 ile 180 ay arası vadelerde gerçekleştirilecek ise uygulanacak olan faiz oranı aylık yüzde 2,66 olacaktır. Halk Bankası konut kredisi ürünü olan Canım Evim dahilinde kredi geri ödemelerinizi aylık eşit taksitlerle ödeyebileceğiniz gibi gelirinize göre üç aylık ödemeler ve serbest ödemelerle de yapabilirsiniz.

Halk Bankası Canım Evim kapsamında kredi tahsis bedeli tahsil etmektedir. Dosya masrafı olarak da bilinen kredi tahsis bedeli kullanılan finansmanın binde 5’i oranında tahsil edilmektedir. Halk Bankası ilgili kredi uyarınca konut sigortası, DASK ve hayat sigortası talep etmektedir. Ayrıca ekspertiz bedeli ve ipotek tesis bedeli de müşteriden tahsil edilmektedir. Bu ücretler konutun özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

Halk Bankası Canım Evim Örnek Hesaplama 100.000 TL

Halkbank ürünü Canım Evim hizmetinden faydalanarak 100 bin Türk Lirası finansman sağlamak isteyen müşteri 180 ay vadede kredi geri ödemelerini gerçekleştirecektir. Bu durumda müşterinin yararlanacağı aylık yüzde 2,66 olacaktır. Müşteri kredi ödemelerini aylık eşit taksitlerle gerçekleştirdiği takdirde 2 bin 683,80 Türk Lirası taksit ödeyecektir. Müşteri vade sonunda toplam 483 bin 84 Türk Lirası kredi geri ödemesi yapmış olacaktır.

kapsamında 100 bin Türk Lirası kullanarak 120 ay vadede kredi ödemesini gerçekleştirmek isteyen müşteri de aylık yüzde 2,59 faiz oranından faydalanacaktır. Aylık eşit taksitlerle kredi geri ödemesini gerçekleştirecek olan müşterinin taksit tutarı 2 bin 716,29 Türk Lirası olacaktır. Müşteri vade sonunda toplam 325 bin 954, 8 Türk Lirası ödemiş olacaktır. Örnekler dahilinde banka tarafından kredi kullandırımı esnasında 500 Türk Lirası kredi tahsis bedeli tahsil edilmektedir.

Bir yorum

  1. […] Halkbank Canım Evim konut kredisi kapsamında 100 bin Türk Lirası kullanarak 120 ay vadede kredi ödemesini gerçekleştirmek isteyen müşteri de aylık yüzde 2,59 faiz oranından faydalanacaktır. Aylık eşit taksitlerle kredi geri ödemesini gerçekleştirecek olan müşterinin taksit tutarı 2 bin 716,29 Türk Lirası olacaktır. Müşteri vade sonunda toplam 325 bin 954, 8 Türk Lirası ödemiş olacaktır. Örnekler dahilinde banka tarafından kredi kullandırımı esnasında 500 Türk Lirası kredi tahsis bedeli tahsil edilmektedir. Halkbank Canım Evim Konut Kredisi İle 180 Ay Vade Fırsatı! […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.