İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Halkbank Aidatsız Kredi Kartı HalkCard ve Halkbank Öğrenci Kredi Kartı Parafree

Halk Bankası müşterileri özel ürünleri tasarlamıştır. Bu kartları arasında mil kazandıran kredi kartından ekstra puan kazandıran kredi kartın kadar pek çok ürün bulunmaktadır. Kredi kartı kullanımı konusunda müşterilerin en çok şikayet ettiği konulardan biri kredi kartı aidatıdır. Ayrıca gençler de kendilerine özel kampanyalar sunan kredi kartı kullanmayı talep etmektedir. Halk Bankası bu taleplere yönelik Halkbank aidatsız HalkCard ve kartı Parafree kartlarını tasarlamıştır. Bu kartların özelliklerini detaylı bir biçimde makalede bulabilirsiniz.

Halkbank Aidatsız HalkCard Özellikleri

Halk Bankası ücretsiz HalkCard’dır. HalkCard kredi kartı kapsamında aidat tahsil edilmemektedir. HalkCard, yurt içi ve yurt dışında Visa ve MasterCard logosu bulunan iş yeri ve ATM’lerde kullanılabilmektedir. Halk Bankası aidatsız kredi kartı HalkCard temassız özelliğe sahiptir. 50 Türk Lirası ve altındaki tutarlardaki alışverişlerinizi temassız ve şifresiz bir şekilde yapabilirsiniz. HalkCard ile alışveriş yapabilir, nakit ihtiyaçlarınızda da nakit avans çekebilirsiniz. Halkbank ücretsiz kredi kartı HalkCard ile taksitli alışveriş yapılamamaktadır. Ayrıca kampanyalardan da HalkCard dahilinde yararlanılamamaktadır. Halk Bankası yıllık ücreti olmayan kredi kartı Halkcard ile yaptığınız alışverişlerde Paraf Para kazanabilir, bu paraf paralar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Halkbank Öğrenci Parafree Özellikleri

Halk Bankası genç Halkbank Parafree’dir. Parafree ile bankanın sunduğu ekstra kampanyalardan faydalanabilir, avantajlı alışveriş yapabilirsiniz. Halkbank Parafree ile yurt içinde ve yurt dışında Visa ve Mastercard logolu iş yerlerinde ayrıca yurt içinde Troy logosu bulunan iş yerlerinde kullanılabilmektedir. Halk Bankası genç kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilir yaptığınız alışverişlerden puan kazanabilirsiniz. Parafree dahilinde kazandığınız puanlar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. Halkbank Parafree sahibi olduğunuzda ilk ekstrenin yüzde 25’i hediye edilmektedir. Halk Bankası öğrenci kartı Parafree ile faturalarınızı ödemek için otomatik ödeme talimatı verebilir ve yüzde 10 indirimden faydalanabilirsiniz.

Halk Bankası ücretsiz HalkCard ile Halkbank genç kredi kartı Parafree kartlarına sahip olmak için Halk Bankası şubelerinden ve internet şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.