Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Anasayfa / Finans Rehberim / Krediler / Haftalık En Düşük Kredi Oranına Sahip 5 Banka!

Haftalık En Düşük Kredi Oranına Sahip 5 Banka!

/
/
/
396 Gösterim

Bankalar müşterilerin finansman ihtiyaçlarına göre kredi ürünleri hazırlamaktadır. Eğitim, sağlık, alışveriş, tatil, vb. gibi ihtiyaçlar için ihtiyaç kredisi ürünleri; konut almak, ev sahibi olmak isteyenler içinse konut kredisi ürünleri bankalar tarafından tasarlanmaktadır. Müşterilerin en çok ihtiyaç duyduğu kredi çeşitleri konut ve tüketici kredisidir. Banka kredi faiz oranları da bu sebepten çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaktadır. Bizde sizler için haftalık en düşük kredi oranına sahip 5 banka hakkında araştırma yaparak yazımızda kaleme aldık. Detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Haftalık Bankaların En Düşük Konut Kredisi Faiz Oranları!

Ülkemizde konut piyasasının durgun olması, ev fiyatlarındaki artış, kredi oranlarının yükselmesi gibi sebeplerden dolayı satılamayan evler artmış ve piyasa durgunlaşmıştır. Biriken konutların satılabilmesi amacı ile bir kampanya başlatılarak konut kredisi faiz oranları başta Ziraat Bankası olmak üzere aşağı çekilmiştir. Konut kredisi faiz oranı aylık yüzde 0,98’e düşürülmüştür. Konut piyasasını canlandırmak, ekonomiye katkı sağlamak amacı ile pek çok banka da bu kampanyaya destek olmaktadır. En düşük faiz oranı ile konut kredisi imkanı sunan 5 banka şu şekilde sıralanabilir:

  • Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı aylık yüzde 0,98,
  • Halk Bankası konut kredisi faiz oranı aylık yüzde 0,98,
  • Vakıfbank konut kredisi faiz oranı aylık yüzde 0,98,
  • İş Bankası konut kredisi faiz oranı aylık yüzde 0,98,
  • ING Bank konut kredisi faiz oranı aylık yüzde 1,89’dan başlamaktadır.

Haftalık Bankaların En Düşük İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları!

İhtiyaç kredisi kapsamında bankalar pek çok ürün sunmaktadır. Eğitim, tatil, sağlık, beyaz eşya, mobilya, vb. gibi harcamalarınız için bankaların tüketici kredileri kapsamında finansman sağlayabilirsiniz. En düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi sunan bankalar şu şekilde sıralanabilir:

  • ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı aylık yüzde 1,99,
  • TEB ihtiyaç kredisi faiz oranı aylık yüzde 1,99,
  • QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranı aylık yüzde 2,15,
  • Halk Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı aylık yüzde 2,32,
  • Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı aylık yüzde 2,32’den başlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası’ndan KOBİ’lere Anında Ticari Kredi başlıklı makalemizde iş bankası kobi kredi, iş bankası kobi kredisi ve işbank kobi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yapışkan kenar çubuğunu etkinleştirmek için gereken bu div yüksekliği
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :